Незалежна громадсько-політична газета

Під її пензлем оживають на полотні ліси, річки, квіти…

44326557_746507915696915_4123334716315140096_n

Психологи відмічають: коли людина долучається до творчості, прекрасного, то в неї само собою зникає смак до руйнування. І це природно, адже здатність щось творити — це дар Божий, який дається не всім. Можливо, трішечки й категорично, але люди творчі, наділені талантом, добріші від інших. Вони більш чуттєвіше сприймають красу і цінність довколишнього світу. Хоч, зрозуміло, кожен художник бачить світ і життя по-своєму, знаходить свою музу у відомих лише йому одному митях життя. 

45233640_755239601490413_243868341851127808_n

Молода художниця-початківець з Гути-Камінської Наталія Скоць написанням картин захопилась не так давно. Але їй вже є що презентувати поціновувачам прекрасного. Деякі зі своїх робіт вона виставила на суд загалу на своїй сторінці у Facebook.
Наталія працює переважно олійними фарбами, хоча не цурається творити портрети чорним олівцем.

Звичайно, хто знає, як склалося б творче життя дівчини, якби поруч із нею не було її хорошої подруги, колеги по роботі, теж молодої художниці Наталії Кадлубовської із села Діброва Любешівського району, з якою вона працює в одного з приватних підприємців у Камені-Каширському.
У немалій мірі саме від неї Наталія Скоць перейняла основні мотиви і техніку написання картин. Тепер шукає власний почерк у живописі.
— Ми у трьох — я, Люда Горбачук з Краснилівки і Наталя Кадлубовська — дуже потоваришували на роботі. Якось Наталя нас захопила живописом. І з того часу почали усі малювати. Потрібні олійні фарби і полотно замовляю через Інтернет, з цим зараз проблем ніяких, — розповідає про своє захоплення гутокамінська художниця.
Прикметно, що Наталя не шукає натхнення далеко від рідних місць. Надихають її куточки предковічної поліської природи. Адже живе вона у мальовничому селі, де майже на кожному кроці можна знайти неперевершений сюжет для неповторної роботи.
Старі класичні сюжети із вічними хмарами, квітами, чистими водними плесами, деревами, травою молода творча натура пропускає через власну уяву, філософськи осмислюючи. Хоча Наталя вважає, що спеціально вирушати за враженнями сьогодні зовсім не обов’язково.
— Часто образи для майбутніх своїх робіт знаходжу в Інтернеті. Інколи мої майбутні картини постають просто перед очима, залишається лише відтворити їх на полотні, – ділиться таїною творчості моя співрозмовниця. — А часто доводиться плекати кожний мазок, доки не з’явиться задумане, вимріяне, щоб передати через образи багатогранність природи, радість, щастя, омріяний мир та злагоду. Адже я малюю для себе, для душі.
Олесь Федорович,
село Гута-Камінська.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *