Незалежна громадсько-політична газета

Віталій Мартинюк — учасник всеукраїнських змагань з волейболу серед рятувальників

с

Минулого четверга у Луцьку на базі обласної дитячо-юнацької школи пройшли півфінальні та фінальні матчі першого етапу змагань з волейболу серед команд рятувальників західного регіону. Варто відмітити, що у фінальній грі впевнену перемогу здобула команда Управління ДСНС України у Волинській області, за яку під п’ятим номером виступав провідний фахівець Камінь-Каширського відділу служби надзвичайних ситуацій, житель нашого міста Віталій Мартинюк (на фото у другому ряду крайній зліва).

Волинські ратувальники впевнено здолали своїх суперників зі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та завоювали “Кубок західного регіону”. Цікаво, що саме в цьому виші під час навчання ще курсантом служби цивільного захисту Віталій Мартинюк й захопився грою у волейбол. З того часу він постійно вистуває на різного рівня районних та обласних змаганнях, удосконалюючи свою спортивну майстерність.

До речі, незабаром команда Віталія Мартинюка візьме участь у другому етапі змагань і докладе усіх зусиль, щоб стати кращою серед регіональних підрозділів ДСНС України.

Олесь Федорович.

 

Спорт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *