Незалежна громадсько-політична газета

Що Бог спарував – людина нехай не розлучує!

IMG-f09f2691fb8c38cf8516e458a30d70a5-VУ святкові дні Трійці церква ЄХБ Каменя-Каширського організувала і провела чудовий сімейний фестиваль, присвячений тижню подружжя в Україні. Мета заходу зрозуміла і актуальна – привернути увагу органів влади до кричущих проблем сім’ї, об’єднавши для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа і журналістів, християнських церков, бізнесу та всіх небайдужих до цієї теми людей. 

Кожна людина має шанс побудувати щасливий, міцний шлюб. Але не кожен хоче визнавати біблійні принципи побудови шлюбу, які ґрунтуються на любові та служінні. Основою біблійного шлюбу є посвята подружжя один одному, коли кожний помирає для своїх егоїстичних бажань і живе для іншого. А допоможуть чоловікові і жінці стати одним тілом Божі інструменти: Любов; Благодать; піклування один про одного; інтимність, близькість між подружжям, яка може мати місце у різних сферах життя – тілесній, духовній і душевній.
У сімейному житті виникають різні проблеми, які руйнують шлюб, а саме: відсутність власного житла й належних умов для проживання; домашнє насильство і жорстокість щодо жінок і дітей; заохочення до абортів; сурогатне материнство, яке знецінює життя дитини до рівня товару; пропагування одностатевих стосунків і розбещення дітей.
Органи влади разом із громадськістю не повинні стояти осторонь багатьох кричущих проблем, а спільно працювати над їх вирішенням. Ми пропонуємо: державні програми підготовки молоді до подружнього життя, заохочення до відповідального батьківства та материнства; розвиток інфраструктури для сімей з дітьми, інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами; посилення відповідальності за насильство. Плекання традиційної української культури, де до жінок є особлива повага. Обмеження реклами пива й алкоголю; створення умов для збереження кожної вагітності: якісне медичне діагностування, консультування, соцдопомога держави і фондів, «вікна життя»; заборонити в Україні подібну практику продажу дітей; припинити законодавче просування ідей гендерної ідеології та маніпуляції поняттям «гендер» (зокрема, у Стамбульській Конвенції).
Божий принцип шлюбу звучить так: «… Що Бог спарував – людина нехай не розлучує!» (Матвія 19:6). Здається, все зрозуміло, то чому ж розлучення набуло такого поширення? Чому ця проблема взагалі існує? Відповідь на це знаходимо на сторінках Святого Писання. Адам і Єва згрішили (Буття 3:1-7) і наслідки прокляття позначилися на усіх аспектах людських взаємовідносин. До них належить розрив між Людиною і Богом, людиною і природою, а також між чоловіком і жінкою.
Сьогодні на сім’ї здійснюються такі масовані атаки, як: узаконення і легкість розлучень, легалізація вбивств дітей через аборти, людське вчення про свободу блуду, перелюбу, легалізацію одностатевих шлюбів. Населення виховують через ЗМІ, Інтернет у нехтуванні і запереченні усіх Божественних постанов про сім’ю. Ось деякі факти, які підтверджують висновки про деградацію сім’ї. Передусім у всіх країнах спостерігається ріст розлучень. Ось як виросла кількість розлучень у деяких країнах з 1960 до 2000 року:
Україна – з 21% до 71% від кількості шлюбів; Білорусь – з 6% до 69%; Росія – з 12% до 69%; Естонія – з 21% до 78%; Німеччина – з 11% до 44%; США – з 26% до 50%.
Щорічно у світі здійснюється більше 60 мільйонів абортів – вбивство невинних беззахисних дитячих душ, що значно більше, ніж загинуло людей у Другій світовій війні. Щоденно – 165 тисяч вбивств, які замовчуються людством. У той же час намітилася небезпечна тенденція – зменшення народжуваності у країнах Європи. Необхідний для збереження чисельності населення рівень народжуваності становить 2,1 дитини на одну жінку. У Німеччині, Австрії, Росії, Італії, Білорусі він дорівнює 1,2, а в Україні та Іспанії – 1,1. А порівняйте це з народжуваністю у мусульманських країнах: Сомалі – 6,9; Нігерія – 6,8; Афганістан – 6,75; Ірак – 5,3; Іран – 4,8; Індія – 3,3. Хіба можуть рости церкви у країнах, де християнки не народжують дітей? А серед тих, хто народився – все більше позашлюбних дітей. За статистикою у США поза шлюбом народжується 33% дітей, у Росії –28,8%, у Білорусі – 23,5%, в Україні – 18%, в Естонії –56,2%.
І ще один з методів руйнування сім’ї – співмешкання поза шлюбом, яке у суспільстві почали називати «громадянським шлюбом». Раніше «громадянським шлюбом» називали шлюб з реєстрацією в закладах цивільної реєстрації, але без надання шлюбу у церкві. Зараз же він став шлюбом без будь-якої реєстрації.
Причиною усіх бід, проблем і сліз у сучасних сім’ях – нехтування Словом Божим, вірою у Бога. Тому зцілення сім’ї повинно починатися з повернення до Бога, до Його Слова. Диявол завжди норовить зруйнувати те, що створює Бог. Пам’ятаймо, що тільки Бог може «склеїти» розбите і відбудувати зруйноване.
Наталія КОНИК.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *