Незалежна громадсько-політична газета

Зустріч на відстані півстоліття

сіта, літа… “Ой верніться, літа мої, хоч до мене в гості”. “Не вернемось”. Це слова з української народної пісні. Скажете, чудес на світі не буває. І все-таки, неправда, бувають.

Така зустріч з юністю, з однокласниками відбулася вперше 3 лютого випускників 1968 року випуску Камінь-Каширської середньої школи.

Почуттям радості, тривоги, цікавості не було меж. “Хто ти?”, “Звідки?”, “Невже це ти?” — лунало з усіх боків.

Всі ми стали поважними літніми людьми. Кожен із своєю історією життя, сивочолими дідусями, бабусями та й, навіть, прадідусями і прабабусями.

Лунали слова шани вчителям-наставникам, які білими журавлями відлетіли у інший світ: Пилипчук А.В., Бобир У.І., Бородчук В.А., Євдокименко І. П., Розумний Ф.Ю., Куницький В.М., Куницька В.Г., Ящук О.О., Панчук Г.А. та ін.

Вшанували хвилиною мовчання також поіменно друзів-однокласників, яких більше не буде серед нас. Привітали Півницьку Марію Степанівну, уроки якої назавжди залишилися в нашій пам’яті,  побажали їй здоров’я та довгого віку. І нині вона є зразком людяності, доброти, поради.

Зустріч тривала до півночі. Ніхто не хотів прощатися. Та кожен з нас добре знає, що “Молодість не вернеться, не вернуться літа”. Однак в серці кожного з нас залишився теплий спогад про дитинство, шкільні роки, юність, яку подарувала зустріч після півстолітньої розлуки.

Любі друзі мої, однокласники всі.

Дорога ти, учнівська родино,

Хай у Ваших серцях

Наша зустріч живе,

Ці щасливі години й хвилини.

Любов Іванівна Пензар

(Островець).

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *