Незалежна громадсько-політична газета

Камінь-каширська школярка створює намистинкові дерева

ссУчениця 7 класу НВК №2 Каменя-Каширського Евеліна Харчук виготовляє декоративні дерева з бісеру. У її колекції налічується вже бли-зько 60 виробів.

с

А навчилася юна майстриня робити декоративні дерева відвідуючи гурток «Чарівна намистинка», що діє у будинку дитячої та юнацької творчості. Евеліна вже кілька років відвідує цю творчу майстерню та освоює різні техніки бісероплетіння. Її наставниця Ірина Антонюк зазначає, що дівчинка вирізняється своєю наполегливістю.
Це зауважують також рідні школярки. Вона будь-яку вільну хвилинку використовує на своє улюблене заняття і, до речі, встигає і добре вчитися у школі, і ось так всебічно розвиватися. Варто зазначити, що батьки підтримують захоплення дів-чинки та сприяють їй у цьому. Адже бісероплетіння потребує не лише зосередженості, творчої уяви, чутливості, а й матеріальних вкладень. Сьогодні виготовлення одного такого дерева може обійтися до сотні гривень.
У колекції ж Евеліни їх уже кілька десятків. Тут і осінні берізки, і зимові ялинки; і сумні, зажурено схилені, і веселі та квітучі. Багато з них вона пороздаровувала, але й багато потрапило на виставку.
Так, у БДЮТ була організована виставка, на якій презентувалися роботи Евеліни Харчук.
Тетяна Приходько.

с2

Please enter banners and links.

ЦІКАВО

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *