Незалежна громадсько-політична газета

У порядок призначення субсидій внесено зміни

Кабінет Міністрів знову удосконалив систему розрахунку субсидій. 8 вересня ц.р. він прийняв постанову № 635 «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива». Цей документ набрав чинності 21 вересня ц.р. Отже, що тепер змінилося у порядку нарахування та призначення субсидій? Про це сьогодні наша розмова із начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Максимом Демидюком.

— Максиме Максимовичу, то в чому полягають останні зміни?

— Як уже знають жителі району, субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається, виходячи з розміру середньомісячного сукупного доходу осіб за попередній календарний рік. Якщо субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається у I кварталі року, середньомісячний сукупний дохід визначається за перші три квартали попереднього року. Внесені зміни стосуються передусім обчислення сукупного доходу сім’ї. Отже, до сукупного доходу не враховуються сплачені особою аліменти, доходи від розміщення депозитів, оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, допомога громадських та благодійних організацій, допомога на поховання, одноразова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівникові за ушкодження його здоров’я, що пов’язане з виконанням ним трудових обов’язків.

Вказаною постановою також уточнено порядок обчислення сукупного доходу для осіб, які досягли 18-річного віку. Тож якщо  в  особи, яка досягла 18-річного віку станом на 1 січня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня цього ж року, або в якої відсутні доходи, але вона навчалася за денною формою навчання у загальноосвітньому, професійно-технічному, вищому навчальному закладі, для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії. Тим, у кого середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня цього ж року, але які протягом зазначеного періоду отримували хоча б один з наступних видів доходу:  пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомогу по догляду за інвалідом I та II групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам, допомогу по безробіттю або будь-які доходи, отримані особою, яка не досягла 18-річного віку станом на 31 грудня року, за який враховуються такі доходи, то у розрахунок субсидії включаються фактичні розміри отриманих такими особами доходів.

Якщо в особи, яка досягла 18-річного віку станом на 1 січня року,  за який враховуються доходи для призначення субсидії, відсутні доходи, для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії.

Для  фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів до сукупного доходу за кожний місяць  враховується дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи, – трьох розмірів прожиткового мінімуму, для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему  оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи, – чотирьох розмірів прожиткового мінімуму. При  цьому не враховується дохід, отриманий самозяйнятою особою, та дохід від підприємницької діяльності, інформацію про які надано ДФС на запит. Система оподаткування та група платника єдиного податку для спрощеної системи оподаткування визначається на початок місяця, з якого призначається субсидія.

Окрім того для осіб, які протягом року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, перебували на строковій військовій службі, середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих (не отриманих) такою особою доходів визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи.

У разі, коли на час звернення за призначенням субсидії особа є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, до її середньомісячного сукупного доходу враховується розмір пенсії за місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

— А решта вимог залишаються незмінними?

— Так.

— І все-таки уточніть, субсидія діє на всі місяці року чи лише на опалювальний сезон?

— Термін дії субсидії – з місяця звернення до кінця опалювального сезону, але не більше 12 місяців.

— І перерахунок її відбувається автоматично?

— Автоматично після закінчення терміну призначення, без додаткового звернення. Особа,  яка  не згідна з рішенням про проведення розрахунку субсидії на наступний період та має додаткові обставини, які безпосередньо впливають на визначення розміру сукупного доходу за попередній період, повідомляє про це структурний підрозділ з питань соціального захисту та  подає відповідні підтвердні документи для проведення перерахунку субсидії в межах строку призначення.

— А у випадку зростання цін на тарифи також не треба звертатися в управління соцзахисту?

— У разі зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, для оплати яких призначено субсидію, управлінням соціального захисту населення проводиться також автоматичний перерахунок розміру субсидії у межах терміну її призначення. При цьому обов’язкова частка плати сім’ї за житлово-комунальні послуги залишається незмінною, змінюється лише розмір призначеної субсидії.

— Максиме Максимовичу, скільки ж жителів району вже отримують субсидії, скільком відмовлено у їх призначенні, скільки ще не зверталося?

— Більша частина жителів району таки скористалася можливістю отримати  гарантовану державою пільгу. Якщо бути точним, то звернулося за призначенням субсидії 8056 жителів району. З них  лише 6 було відмовлено. Крім того, за призначенням пільг на тверде паливо звернулося 4146 громадян.

Спілкувалася Тетяна Приходько.

Please enter banners and links.

ІНТЕРВ'Ю

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *