Незалежна громадсько-політична газета

Просимо вечірній рейс маршрутки у Підбороччя

У села черченського напрямку після 18.00 неможливо нічим доїхати

Жителі сіл Черче, Підбороччя, Острівок, Мельники-Мостище, Мостище у порівнянні з іншими населеними пунктами особливо потерпають через недостатнє забезпечення перевезення пасажирів громадським транспортом. І надто ця проблема є гострою щодня у післяобідній час. Остання маршрутка у кінцевий пункт призначення, село Підбороччя, відправляється о 17 год. 30 хв. Тож ті, хто добрався до Каменя-Каширського пізніше, як от студенти, уже не мають жодних можливостей і шансів потрапити додому. Не встигають на останній рейс і ті жителі зазначених сіл, які працюють у місті. Тож доводиться наймати таксі, просити приватників, які за свої послуги здеруть втридорога. А нерідко буває й так, що пасажири беруть маршрутку штурмом. Бо той, кому поталанить залізти в “бусик”, нехай і стоячи на одній нозі, таки якось заїде додому. А хто ні — значить не повезло. Маршрутка розрахована на два десятки сидячих місць. Але в неї наче в гумову кулю, набивається у кілька разів більше. Тож про яку безпеку руху можна вести мову? Але люди мовчать і терплять, лиш би заїхати.

Тож за посередництвом газети звертаємося до районної влади зважити на наші проблеми і вирішити питання про відкриття ще одного рейсу Камінь-Каширський — Підбороччя з часом відправлення о 19 чи 20 годині. Просимо наше звернення розглянути у найкоротші терміни і так само через газету або через голів сільських рад поінформувати жителів зазначених сіл про прийняте рішення. Підписи жителів сіл Черче, Підбороччя, Острівок, Мельники-Мостище, Мостище, засвідчені печатками і підписами голів Черченської і Мельники-Мостищенської сільських рад, додаємо. Їх 448. За їх дорученням

Богдан В’ячеславович Ліпич, село Черче;

Роман Васильович БЕРЕЗНЮК, село Мельники-Мостище;

Тетяна Степанівна НЕСТОРИК, село Мостище;

Надія Володимирівна ЛІПИЧ,

село Підбороччя;

Ніна Вікентіївна НАЙДИЧ,

село Острівок.

 

                                         На продовження теми

 

Пасажирів в автобусі,

мов тюльки в банці? Штраф!

Згідно з поданим до Верховної Ради законопроектом №4683 планується підвищити штрафи на водіїв громадського транспорту за перевезення більшої кількості пасажирів, ніж вказано в технічних характеристиках автобуса або реєстраційних документах на нього.

Зміни будуть внесені до Кодексу про адміністративні правопорушення.

Якщо зараз за таке порушення водіїв можуть оштрафувати на суму від 10 до 15  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто 170-255 гривень), то після прийняття закону штраф зросте до 20-30 мінімумів (340-510 гривень).

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *