Незалежна громадсько-політична газета

У Камені почали робити прихисток для жертв насилля

Аби можна було допомогти потерпілим від домашніх кривдників, у Камені-Каширському задалися метою відкрити кризову кімнату. Задля цього створили денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, підготували пакет документів для отримання державної підтримки. А також паралельно виготовили проєктно-кошторисну документацію на переобладнання приміщення для притулку. 

99120d4bebb1d5fb5f3ae38de4a017f0Згодом держава виділила на це 537,9 тисячі гривень субвенції. За ці кошти у місті почали переобладнувати відповідне приміщення. Наразі, як інформують у міській раді, вже освоєно понад 421 тис. грн. на створення кімнати притулку для осіб, які шукатимуть прихистку від домашніх тиранів. Решту 116 тисяч мають намір залучити на облаштування денного центру соціально-психологічної допомоги.
Як запевняє міський голова Віктор Пась, кошти обов’язково будуть використані до кінця року і вже з початку наступного року кризова кімната почне повноцінно функціонувати.
— Її місце розташування не розголошується, щоб постраждалі особи, які в ній проживатимуть, могли почувати себе у безпеці. Водночас зазначимо, що денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, діятиме за адресою: м.Камінь-Каширський, вул.Шевченка, 10. У центрі працюватиме психолог, який допомагатиме жертвам оговтатися після пережитого, — каже Віктор Іванович.

Тетяна ПРИХОДЬКО.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *