Незалежна громадсько-політична газета

Навчальний рік у школах району завершиться у різний час

За нормою закону “Про повну загальну середню освіту”, тривалість навчального року має становити 175 днів. Навчальний рік починається 1 вересня й закінчується не пізніше 1 липня. При цьому обов’язкових термінів канікул немає. Разом з тим рішення про завершення засвоєння знань учнями самостійно приймає педагогічна рада кожної школи.

Учень з підручниками під час домашнього навчання на карантині в Києві, 27 квітня 2021 р. Навчальний процес у закладах загальної освіти, дошкільної та у вищих навчальних закладах у місті буде відновлено з 5 травня.  З 5 квітня у столиці через погіршення епідситуації введено жорсткий локдаун.  Фото Ковальчук Віктор / УНІАН

Відтак літні канікули для школярів району розпочнуться у різні дати. Зокрема, одні освітні заклади завершать рік наприкінці травня, а інші — на початку червня.
В усіх без винятку школах Камінь-Каширської громади освітній процес фінішуватиме 10 червня. І хоч дистанційне навчання під час карантинних обмежень не вплинуло на закінчення навчального року, учні зате мали трохи більше канікул та вихідних під час релігійних, державних свят. Тож, до прикладу, у міському ліцеї №2 загальна кількість навчальних днів становить 166, на 9 днів менше прийнятого.
Виконання освітньої програми не було повномасштабним з аналогічних причин і в Сошичненській громаді. Щоправда терміни старту канікул у кожній школі будуть різними. Останній день навчання припаде на 8, 9, та 10 червня.
З датами завершення навчального року визначилися і в Любешівській громаді. Учні старших та початкових класів йтимуть на літній відпочинок уже з 10 червня.
Школярі 22 навчальних закладів Маневиччини матимуть також різний графік відпустки. Зокрема, серед шкіл громади є й такі, що працювали під час канікул. Тож для них навчання закінчиться 3, 5, 8, червня відповідно. Натомість десять інших освітніх установ зачинять свої двері 10 червня.
А от для прилісненських школярів найприємніша мить року розпочнеться найраніше з-поміж усіх — 28 травня.
Леся МІНІБАЄВА.

ПУБЛІКАЦІЇ, Освіта

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *