Незалежна громадсько-політична газета

Січень був вдалим для атлетів

143645614_3309421029161918_8783221015585705986_oУпродовж 27-28 січня на базі Сумського державного університету пройшов чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Медалі розігрувалися серед спортсменів у віці до 20 років. Волинь на змаганнях представляли п’ятеро легкоатлетів, серед них троє жителів Камінь-Каширського району, які повернулися додому з перемогами.
144295678_3309421025828585_6865368970395223023_oМова ведеться про любешівських атлетів. Так, у перший день змагань золото у спортивній ходьбі здобула Валерія Шоломіцька, яка подолала 3 кілометри за 13 хвилин 40,74 секунди. Натомість Тарас Корецький здобув срібну медаль. Легкоатлет пройшов дистанцію 5 кілометрів за 21 хвилину 47,04 секунди, поступившись переможцю лише на 23,51 секунди. Зазначимо, що обоє скороходів уже гучно зарекомендували себе в українській легкій атлетиці і навіть претендують на звання «Зірка, яка сходить» у голосуванні за найкращих легкоатлетів 2020 року. Їхні наставники – Олена Борисюк та Валентина Борисюк.
У другий день змагань скарбничку досягнень вихованців Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи поповнила Юлія Петрик, яка виборола золото в бігу на дистанції 3 кілометри.
До слова, це перші старти року. Попереду в легкоатлетів активне продовження зимового сезону, а навесні – відбір на командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби. Тож, як зауважила Валерія Шоломіцька, 3 кілометри – це наче контрольне тренування. Спортсмени щиро вдячні тренерам і Східному ЦОП за підтримку.