Незалежна громадсько-політична газета

Де заборонено ловити рибу

Із 1 листопада на водоймах Волині розпочалася осінньо-зимова заборона на лов риби у зимувальних ямах, яка триватиме до початку періоду нересту.

unnamed (1)

З настанням холоду риба збирається в зграї та йде на зимівлю у заглиблення дна річок і озер. У цей час вона дуже вразлива, тому, аби запобігти масовому знищенню біоресурсів у водоймах регіону, Волинський рибоохоронний патруль визначив у межах водойм місця, де вводиться заборона на рибальство та іншу господарську діяльність. Так, у зимовий період на Камінь-Каширщині не можна буде рибалити у зимувальних ямах на Качинському озері (село Качин), озерах Ольблє (село Грудки) та Сірче, що в межах одноіменного ландшафтного заказника (село Добре). Також обмежується вилов риби в акваторії річки Турія біля села Бузаки. Ще три зимувальні ями визначила адміністрація Національного природного парку «Прип’ять-Стохід» в акваторії озера Люб’язь: «Острів» (між острівком та 1-ою «Лядиною»), «Сільська мала» (навпроти спостережної вежі) та «Сільська велика» (навпроти урочища «Дубки» та насосної станції Підкормільська).
Варто розуміти, що жадібність і нерозсудливі вчинки недобросовісних рибалок можуть призвести до біологічного спустошення водних об’єктів краю. Особам, які нехтуватимуть забороною, не уникнути відповідальності.
З повним переліком «закритих» для зимової риболовлі водних об’єктів та їх межами можна ознайомитися на спеціально створеній інтерактивній карті зимувальних ям.
Вам стало відомо про факти порушення, повідомте головному державному інспектору відділу охорони водних біоресурсів «Волинського рибоохоронного патруля» – Сергію Токарчуку за телефоном 0673340853.

Іванна ВЕЛИЧКО.

НОВИНИ, ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *