Незалежна громадсько-політична газета

Успіх юних співаків

комар

Виндюк...

Дві найвищі нагороди співочого конкурсу — у скарбничці камінь-каширських вокалістів

Так уже повелося, що камінь-каширські мистецькі таланти заявляють про себе усюди. Чи не на кожному конкурсі саме наші земляки здобувають найвищі нагороди. Відтак черговий етап перевірки вокальних здібностей вкотре довів, що нашим митцям таки немає рівних. Учні НВК №1 — десятикласниця Софія Комар та чотирикласник Михайло Виндюк — вибороли перші місця в обласному конкурсі української патріотичної сучасної пісні “Срібні дзвіночки”. Музичний керівник обох виконавців Олена Комар зізналася, що не сподівалася на такий приголомшливий успіх.
Юний соловейко Михайло Виндюк, який виконував патріотичну пісню “Я ненавиджу тебе – війна!”, вразив усіх душевним співом, справжністю та мелодійністю подачі. Вже другий рік хлопець навчається у школі мистецтв, де опановує вокал під керівництвом викладача Сергія Карпіка.
Тим часом, Софія Комар є справжньою співучою перлиною Камінь-Каширщини, неодноразово була призеркою різних вокальних конкурсів. Цього разу дівчина виконувала ліричну пісню “Може”. Своїм проникливим голосом вона збентежила не лише глядачів, але й членів журі. “Справжня зірка”, — саме так прокоментували судді виступ Софійки.
Подяку за достойне виконання композиції, отримала іще одна учасниця від Камінь-Каширського БДЮТ Дарина Гарбарчук.
Варто зазначити, що у співочих змаганнях брали участь понад сімдесят вокалістів з Волині, які змагалися за першість у трьох вікових категоріях.
Леся Мінібаєва.

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *