Незалежна громадсько-політична газета

Батьки на один день стали вчителями

20191004_090914Як два крила у птаха, що допомагають йому вільно літати в безмежному просторі, так сім’я і школа створюють оптимальне навчальне середовище для вільного та повноцінного розвитку особистості школяра. Їх співпраця є важливою умовою ефективної навчально-виховної роботи, спрямованої на створення атмосфери доброзичливості і взаєморозуміння.

Можна сказати, що школа і сім’я, батьки і вчителі — єдине ціле, діяльність якого орієнтована на дитину, її навчання, виховання, розвиток, становлення.

Тільки у тісній співпраці педагогів і батьків можна досягнути успіху у справі виховання і навчання школярів.

З метою залучення батьків до співпраці у справі навчання та виховання підростаючого покоління 4 жовтня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Грудки був реалізований проєкт  «Партнерство — заради дитини». На один день у нашій школі відбулися великі зміни – до роботи узявся новий педагогічний колектив! Тати і мами проводили уроки, години спілкування у 1-11 класах. Це були неперевершені уроки доброти, життєвої мудрості, досвіду. До цього дня батьки старанно готувалася, продумували все до останньої дрібниці, аби він став цікавим для усіх членів шкільної родини. Упродовж  дня батьки  контролювали навчально-виховний процес. “Навіть через 20 років мрії збуваються”, — поділилася своїми враженнями голова батьківського комітету Ірина Демчик, яка в дитинстві мріяла стати вчителькою. Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій як для учнів та учителів, так і для батьків.  На завершення свята теплими словами і святковим концертом учні школи привітали своїх наставників та батьків з професійним святом — Днем працівника освіти.

Дирекція школи та педагогічний колектив щиро дякують усім батькам, які допомогли втілити проєкт в життя.

Школа – велика родина, що нагадує бджолиний вулик. Тут кожен займається своєю справою: вчителі навчають, виховують, учні навчаються, розвиваються, вдосконалюються, батьки підтримують та співпрацюють з нами.

Тому  сподіваємося, що  проєкт “Партнерство — заради дитини” стане доброю традицією у нашій школі!

Світлана ДЕМ’ЯНІК,

заступник директора з виховної роботи ЗОШ села Грудки.

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *