Незалежна громадсько-політична газета

У Сошичне відкрито поліцейську станцію

Першу на Камінь-Каширщині поліцейську станцію відкрили в селі Сошичне. Базуватимуться “копи” у так званому “будинку шерифа” – колишньому дільничному пункті міліції, збудованому тут ще п’ятнадцять років тому, котрий останнім часом фактично не діяв.

t_1_original-816294048

Силами громади та за сприяння місцевої влади добротній будівлі подарували нове життя: були проведені незначні косметичні ремонтні роботи, дещо підфарбували, переклали бруківку. Також майбутнім працівникам створили комфортні умови і в плані технічного забезпечення — для службових потреб у станції обладнали комп’ютеризоване робоче місце з доступом до Інтернету.
Зовсім скоро в оновленому приміщенні розпочнеться прийом громадян. Планується, що на постійній основі чергуватиме дільничний інспектор, а ще розмістять сектор реагування патрульної поліції та ювенальної превенції (роботи з дітьми).
За словами начальника сектору моніторингу Камінь–Каширського ВП ГУНП у Волинській області Валентини Коширець, згадана поліцейська станція обслуговуватиме 5 сільських рад, або майже 10 тисяч жителів. Щодо фінансування, то воно здійснюватиметься з коштів головного управління національної поліції.
Сошичненський сільський голова Ігор Волосюк позитивно оцінює появу такої установи в населеному пункті. Як відзначає керівник громади, потреба в ній існувала давно, адже дотримуватися законності та контролювати порядок на місцях конче необхідно, найпаче, коли виникають різні життєві ситуації, що вимагають втручання правоохоронців.
Олександр ПРИЙМАК.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *