Незалежна громадсько-політична газета

У Сошичне відкрито поліцейську станцію

Першу на Камінь-Каширщині поліцейську станцію відкрили в селі Сошичне. Базуватимуться “копи” у так званому “будинку шерифа” – колишньому дільничному пункті міліції, збудованому тут ще п’ятнадцять років тому, котрий останнім часом фактично не діяв.

t_1_original-816294048

Силами громади та за сприяння місцевої влади добротній будівлі подарували нове життя: були проведені незначні косметичні ремонтні роботи, дещо підфарбували, переклали бруківку. Також майбутнім працівникам створили комфортні умови і в плані технічного забезпечення — для службових потреб у станції обладнали комп’ютеризоване робоче місце з доступом до Інтернету.
Зовсім скоро в оновленому приміщенні розпочнеться прийом громадян. Планується, що на постійній основі чергуватиме дільничний інспектор, а ще розмістять сектор реагування патрульної поліції та ювенальної превенції (роботи з дітьми).
За словами начальника сектору моніторингу Камінь–Каширського ВП ГУНП у Волинській області Валентини Коширець, згадана поліцейська станція обслуговуватиме 5 сільських рад, або майже 10 тисяч жителів. Щодо фінансування, то воно здійснюватиметься з коштів головного управління національної поліції.
Сошичненський сільський голова Ігор Волосюк позитивно оцінює появу такої установи в населеному пункті. Як відзначає керівник громади, потреба в ній існувала давно, адже дотримуватися законності та контролювати порядок на місцях конче необхідно, найпаче, коли виникають різні життєві ситуації, що вимагають втручання правоохоронців.
Олександр ПРИЙМАК.

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *