Незалежна громадсько-політична газета

Озеро Добре — єдине місце, безпечне для купання

Наше озеро Добре, що розкинуло своє водне плесо на півдні від села Підріччя, за рейтингом одного з інтернет-видань увійшло до “топової” п’ятірки водойм області, де влітку можна гарно насолодитися недоторканою природою, відпочити, принаймні, “дикарем”, без шуму і зайвого міського гамору.

Озеро_Добре,_2015_рік

До цього списку також потрапили озера Любязь і Біле Любешівського району та Чисте і Нобель, що в сусідній Ратнівщині.
Загалом на Доброму можна відпочити як в будиночках на базі товариства “Динамо”, так і на відлюдді — в туристичному наметі на іншому березі цієї мальовничої місцини.
З інфраструктурою тут так собі. Особливістю озера є його карстове походження з піщаним дном. Цікаво, що вода у Доброму дуже добра і прозора.
Через те, що це водне плесо не є широко знаним серед людей, воно залишається відносно незайманим туристами. Хоча у вихідні відпочивальників тут хоч відбавляй. Дещо меншає їх у будні дні. Тож, якщо ви хочете відпочити від урбаністичної метушні, насолодитися заспокійливою й грайливою мелодією природи — це ідеальна місцина для такого виду відпочинку.
До речі, як розповів провідний фахівець Камінь-Каширського районного відділу Держслужби надзвичайних ситуацій Віталій Мартинюк, це єдина водойма району, що є безпечною для купання. Адже тут цьогоріч обладнано спеціальний пост, де чергують постійно навчені рятувальники, які пройшли відповідні курси. Крім того обстежено акваторію дна озера та його берегової смуги. Аналіз стану води показав, що вона відповідає всім вимогам.
Олесь Федорович.

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *