Незалежна громадсько-політична газета

Кращому футбольному бомбардиру організують турне Європою

сУродженці району Віталій Карпік та Володимир Яцук, які мешкають і працюють в Італії, обіцяють заохотити найрезультативнішого гравця цьогорічного районного футбольного чемпіонату.

Віталій Карпік — добре відома особистість у Камені-Каширському, особливо серед молоді. Він є власником, до речі, єдиної в місті дискотеки “Європа+”. Втім впродовж останніх років він значно урізноманітнив сферу своєї діяльності — став засновником в Україні проекту “магазин без продавця”. Відкрив у Києві торгові точки, де реалізує під брендом “MILANO ORO”, як правило, продукти харчування італійського виробництва. Притому окремі клієнти можуть брати там товари у будь-який час доби самостійно, користуючись лише спеціальним електронним ключем.

Досить активно він займається і так званим дропшоппінгом — видом підприємницької діяльності через Інтернет, який полягає у пошуку продавцем для покупця товарів за кордоном онлайн. Робить він це у досить таки веселій манері, вдягаючись у костюм популярного серед дітей героя “людини павука”, так званого Spider-Manа.

— Хочеться, щоб наші люди стали ближчими до Європи, європейського шоппінгу, — пояснює підприємець. — Сьогодні, щоб купити щось за кордоном, не обов’язково сідати в автобус чи машину і їхати туди. Є інтернет, ті ж соціальні мережі, наприклад, facebook. І я лише за те, щоб наші жителі долучалися до них, ставали їхніми користувачами, дружили через них.

Віталій Карпік не лише активно реалізує продукцію європейського ґатунку, він ще й активно допомагає українським туристам адаптуватися в Італії, зокрема, в Мілані, де й мешкає. Приймає у себе земляків та проводить для них екскурсії, займається також благодійністю.

— Я завжди радий допомогти кожному українцю, адже знаю з особистого досвіду, як важко призвичаїтись на чужині. Коли ти перший раз туди приїжджаєш, то почуваєш себе не у своїй тарілці, — говорить він.

На його сторінці facebook та на каналі YouTube є соціальні ролики і як в Мілані в аеропорт можна потрапити, і як із ним в разі біди можна зв’язатися.

— Трапляється всяке: когось обікрали, хтось загубив документи, а хтось не може знайти місця, де переночувати. Я завжди радо приймаю на ніч до себе, також знайомий з консулом України в Мілані. Тому зможу підтримати і допомогти в міру сил. Саме тому й ходжу в костюмі Spider-Manа, щоб показати, що я завжди прийду на допомогу, — всміхаючись, розповідає мій співрозмовник.

Крім того, він постійно проводить різного роду акції.

сс

— Якось ми спілкувалися з Володимиром Яцуком і виникла ідея заохотити одного з кращих районних футболістів, — веде далі свою розповідь Віталій Карпік. — Володя, до речі, родом з Рудки Червинської, колись певного часу і сам захоплювався грою у футбол. Я планую паралельно розіграти серед своїх підписників 2 місця на турне Європою. От до цих переможців моєї акції і підсадимо в мій автомобіль цього хлопця.  Покатаємо їх Польщею, Чехією, Угорщиною, Словенією, Італією. Переконаний, буде цікаво. Ці люди зможуть побачити принади таких красивих міст, як, приміром, Краків, Будапешт, Братислава, Венеція і Мілан.

— А за якими критеріями плануєте визначати рівень кращого футболіста району, — перепитую у співрозмовника.

— Поки що не знаю, тому не забігатиму наперед. Головне, що є ідея, а коли буду в Україні, то можна буде говорити щось конкретно. Зараз скажу лише, що плануємо взяти з собою у поїздку найрезультативнішого гравця, кому за сезон поталанить забити найбільше голів. І це буде обов’язково хлопець з району. Адже сільську молодь, молодих спортсменів треба обов’язково підтримувати і стимулювати, — переконаний Віталій Карпік.

Олесь Федорович.

Спорт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *