Незалежна громадсько-політична газета

Ветерани АТО судитимуться із управлінням соцзахисту

Минулого четверга в актовій залі приміщення районної ради відбулися збори учасників бойових дій на Сході України. У присутності голови Камінь-Каширського координаційного центру ветеранів АТО Богдана Пташника кілька десятків демобілізованих бійців антитерористичної операції склали адміністративні позовні заяви проти районного управління соціального захисту населення.

Воїни переконані, соцзахист порушує їх права, не виплачуючи матеріальну допомогу у повній мірі, яка щорічно надається учасникам бойових дій до 5 травня. Згідно із Законом України  “Про внесення змін до закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”” визначено, що матеріальна допомога для учасників бойових дій повинна бути не меншою ніж 5 мінімальних пенсій за віком. Втім, управління соціального захисту не може виконати вимогу закону, бо керується Постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року, якою було встановлено, що ця грошова підтримка становить лише 920 гривень.  Відтак вчорашні фронтовики готові відстоювати свої права у суді.

З цього приводу з учасниками бойових дій також зустрілися начальник Камінь-Каширського районного відділу державної виконавчої служби Любов Балицька та заступник начальника відділу Камінь-Каширського бюро правової допомоги Інна Бондар. Вони надали учасникам АТО додаткові юридичні консультації. Більш детально про описану проблему читайте у наступних номерах нашої газети.

Сергій Шиліпук.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *