Незалежна громадсько-політична газета

Водії маршруток чинять беззаконня!

Хто дав їм право принижувати пасажирів і виганяти з автобуса пільговика, який придбав квитка у касі автостанції? 

 Неодноразові публікації в нашій газеті “Полісся” засвідчують, що у питаннях пільгового перевезення громадян повна безконтрольність, знущання над людьми. У цьому мала “щастя” переконатися і я особисто.

12 липня вранці я з неповнолітньою дитиною, яка має посвідчення багатодітної сім’ї, їхала з Каменя-Каширського (час відправлення маршрутки о 5.00 год) до Луцька. Водій чемно сказав, що потрібно або брати квиток у касі, або ж платити в автобусі. За проїзд ми заплатили водієві і поїхали.

впм|З обласного центру вже поверталися іншою маршруткою Луцьк — Камінь-Каширський з часом відправлення 17.40 год. Зважили на слова “ранкового” водія і взяли квиток у касі (мій квиток №316012 на суму 67,68 грн. і на сина №316013 на суму 6.08 грн.). Касир автостанції ще й наголосила, що ми є перші, хто бере пільговий квиток на цей рейс, зокрема, за посвідченням дитини з багатодітної сім’ї.

Але тільки но ми сіли в автобус, як почалися непередбачені проблеми. Водій, почувши, що у нас квитки, взяті в касі, відразу ж невдоволено дорікнув: “А навіщо ви брали в касі, я б вам дав дешевше”.

На зупинці, що на повороті в Хопнів, водій перевірив квитки і почав нас виганяти з автобуса. Я пробувала довести водієві, що у нас квиток на дитину дійсний, виданий у касі цілком на законних підставах. Проте “хазяїн” і слухати не хотів: або платіть, або виходьте. Та так розійшовся, що почав кричати “ Я вас зараз викину з автобуса!”. Я змушена була заплатити за дитину 50 грн.

У Маневичах водій підібрав жінку і віз її до села Пнівне безкоштовно. Коли я про це зробила водієві зауваження, він знову правив своє: “Кого хочу того й везу, це моє діло!” Виходить, що, заплативши за свою дитину-пільговика, я оплатила проїзд цій пані.

Я просила водія, щоб він мені дав квиток на заплачені 50 грн., проте цього не зробив. Просила його назвати своє прізвище, ім’я. Та де там!

Попросила я номер телефону перевізника, тобто власника маршруту. Він тицьнув рукою на оголошення, що висіло. Там було зазначено, що послуги перевезення надає підприємець Ю.А. Коновал. А поруч номер 095-742-00-06. Коли я набрала зазначений номер, то з’ясувалося, що даний номер не обслуговується оператором зв’язку, тобто не є дійсним. А тепер скажіть, хіба це не знущання над людиною. Перевезення людей держава кинула на відкуп ось таких горе-водіїв і перевізників. І немає над ними жодного контролю.

Тамара Василівна Банько,

 мати 8 дітей, село Воєгоща.

Файл248

 

Please enter banners and links.

СИТУАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *