Незалежна громадсько-політична газета

Плов – гурманам, кошти – захисникам

20230524_203936Майстри кулінарного мистецтва брати Іван і Сергій Ілюшики разом із командою патріотичного відпочинкового пункту незламності “Перлина” минулого тижня підкорили серця мешканців Каменя-Каширського стравою східної кухні – пловом. Його приготування стало справжнім кулінарним шоу, що захопило увагу і залишило незабутні враження у всіх присутніх.

20230524_203808Використовуючи ароматні спеції, свіжі овочі, соковите м’ясо та ніжний рис, кухарі створили неперевершений смаковий букет, який переніс гостей заходу на мальовничі вулички далеких екзотичних країн. Проте ця гастрономічна подорож мала глибший сенс, ніж тільки розкрити кулінарну традицію. Організатори прагнули нагадати містянам, що найважливіше завдання у житті – допомагати одне одному. Тому кожен, купуючи порцію смачного плову, тим ще й підтримував українських військових, жертвуючи частину коштів на потреби наших захисників.

20230524_205059“Колектив патріотичного відпочинкового пункту “Перлина” своє працею доводить, що кожен з нас може зробити велику річ, починаючи з малих кроків. Вони демонструють, що справжня сила полягає в єднанні та спільній дії. Так як діяльність хлопців нам імпонує, адже переслідує також благодійну мету, вирішили посприяти їм — провели відкритий майстер-клас і приготували страву, яка, думаю, займе гідне місце в меню закладу. Нехай аромат плову, котрий наповнив нині паркову зону міста, продовжує надалі приваблювати сюди відвідувачів, розповідатиме про нашу відданість та готовність здійснювати добрі справи для тих, хто служить Україні”, – пояснює Іван Ілюшик мету участі в цьому кулінарному дійстві.

Олександр ПРИЙМАК.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *