Незалежна громадсько-політична газета

Все на двісті!

Максимум балів із трьох предметів мультитесту набрали 2 учениці ЗЗСО “Камінь-Каширський ліцей” №2 Марія Кошель та Софія Левчук

12

Війна неабияк вплинула на усі аспекти колишнього мирного життя. Деякі сфери діяльності довелося повністю змінювати, аби хоч якось відповідати новим викликам сучасності, що постали перед нами у цей нелегкий час. Освітній процес теж зазнав суттєвих перетворень. Цьогоріч випускники шкіл замість ЗНО складали національний мультипредметний тест (НМТ), що являє собою іспит лише з трьох базових предметів – математики, історії України і української мови. Загалом НМТ тричі «на відмінно» в Україні склали 375 учасників, серед яких є й наші випускниці Марія та Софія.

Як розповідають дівчата, хороший результат не був для них великою несподіванкою, адже до тесту готувалися як слід, а тому були точно впевнені у своїх знаннях.

– Складати іспит було не так важко, як страшно. Усе в новинку. Ніхто не знав, як це буде проходити, що це взагалі таке, як працюватиме комп’ютер. Готувалась до мультипредметного тесту здебільшого сама, але разом із тим зверталась за допомогою до вчителів з мого ліцею. Звичайно, без хвилювання не обійшлося, та я дуже вдячна всім, хто вірив, наставляв і мотивував. Це спільна робота, пророблена протягом 2 років, – ділиться своїми спогадами Марія Кошель.

До того ж, своєчасна підтримка з боку рідних та плідна праця вчителів щоразу додавала наснаги та мотивації рухатися у потрібному напрямку. Дівчата кажуть, що максимального результату вдалося досягнути лише завдяки систематичній підготовці.

– В останній тиждень перед НМТ я проходила дуже багато тестів з усіх предметів. Думаю, це і зіграло ключову роль. Адже за весь час підготовки

вже напрацювався певний «механізм», який і допоміг швидше опанувати себе та приступити до виконання завдань на іспиті, – розповідає Софія Левчук.

Що ж до майбутніх професій, то Марійка чітко бачить себе у дипломатії. Випускниця планує вступати на міжнародні відносини, бо неабияк хоче бути потрібною своїй країні у такий нелегкий час. А от Софійка роздумує над вступом до механіко-математичного факультету у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Тож ми зичимо дівчатам великого успіху і бажаємо великої удачі у будь-яких починаннях!

Софія КРУЧІНІНА.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *