Незалежна громадсько-політична газета

У шахи та шашки грали і гроші для воїнів збирали

У Камені-Каширському відбулись відкриті благодійні турніри з шашок та шахів на підтримку Збройних сил України. Участь в інтелектуально-спортивних заходах взяли 16 любителів цих ігор із райцентру, сіл Осівці, Полиці, Воєгоща, Хотешів та Личини. Серед шахістів та шашкістів були навіть військовослужбовці та особи з інвалідністю.

296145902_1566864087084778_4808538243059433833_nПід час змагань учасниками, суддями та вболівальниками разом було зібрано 4 505 гривень, які передали до загальної доброчинної казни на придбання військового спорядження воїнам нашої громади.
У шашковому турнірі перемогу здобув Олександр Павлов із Личин, друге місце посів Василь Балик із Полиць, а третє — Василь Митчик із Осівців.
переможці шашкістипереможці шахістиУ турнірі з шахів у загальному заліку лідирував Ігор Петров із райцентру, другу сходинку посів військовослужбовець ЗСУ Сергій Придатко із Хотешова, а третю – Сергій Ус із Каменя-Каширського.
Серед жінок майстерність продемонструвала містянка Ірина Палаткіна.
Захід проводився міським центром ФЗН «Спорт для всіх» спільно з громадською організацією СК «Фортеця».