Незалежна громадсько-політична газета

Спортивний майданчик облаштували своїми руками

с1Усі знають, що грати у футбол, волейбол, баскетбол чи просто займатися фізкультурою та спортом — не лише приємно, а й корисно. Адже, щоб дитина легко переносила стреси і не хворіла, вона має дотримуватися режиму дня, вживати вітаміни, правильно харчуватися, більше проводити часу на відкритому повітрі та рухатися, менше дивитися телевізор та грати на комп’ютері.

Шкода, що в Камені-Каширському ігрових та спортивних майданчиків дуже мало, їх можна перелічити на пальцях однієї руки. А колись, ще на початку 90-х минулого століття, спортивні майданчики були чи не в кожному дворі та при підприємствах і організаціях. Можливо, саме тому і тогочасна молодь була здоровіша. На жаль, цього не скажеш про сьогоднішніх школярів. За даними лікарів, тільки 23 відсотка з них можна вважати абсолютно здоровими, а у 47 відсотків вже є хронічні захворювання.

Звісно, екологія, звісно, велике навантаження в школі. Але якщо в третьому або п’ятому класах у дитини впав зір та вже викривився хребет, можливо, її батькам слід звернути увагу на те, скільки дитя сидить щодня перед монітором. Можливо, дозвілля дитини потрібно спрямувати в інше русло. Приміром, залучити її до занять спортом. І не обов’язково вести її силою у різноманітні спортивні секції. Нещодавно ініціативна група жителів нового мікрорайону “Порічани”, що в Камені-Каширському, просто на вільній території облаштувала своїм дітям цілий спортивний майданчик. Долучилися до гарної справи Олександр Приймак, Володимир Власюк, Микола Вознюк, Василь Сидорчук та інші. Ініціатори доброї справи розповідають, що ідею виношували давно, і вже в процесі роботи почали закуповувати усі необхідні підручні засоби. Протягом кількох тижнів, забувши про домашні справи, ці мешканці тутешніх будинків гуртом втілювали у життя задумане. Вони своїми руками облаштували футбольне поле, волейбольну площадку, облагородили територію та посадили дерева. Зробили усе для того, аби кожен почував себе тут затишно та комфортно. Тепер там щодня можна бачити, як грає місцева дітвора у спортивні ігри.

Мешкають на “Порічанах” переважно молоді сім’ї. Тепер їхнім дітям є де проводити свій вільний час. Ось так, з оптимізмом та творчістю, не чекаючи манни небесної від влади, ці люди створили затишок на рідній вулиці. Недарма ж кажуть: добробут міста та наших дітей великою мірою залежить від кожного з нас.

Олесь Федорович.

 

ЗДОРОВ'Я

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *