Незалежна громадсько-політична газета

Сім смертей за тиждень та майже 140 нових хворих на COVID-19

Dossier_COVID-19_1

Таку сумну статистику епідеміологи фіксують за минулий тиждень на теренах Камінь-Каширської та Сошичненської громад.

Поряд із цим, зазначає медична директорка Камінь-Каширської ЦРЛ Людмила Потягайло, за минулі вихідні у відділенні стаціонару хворих дещо зменшилось, їх нині – 88. Втім ще зовсім рано говорити про зниження захворюваності на коронавірус в громаді.
– Переконана, що на ситуацію вплинуло зростання активності наших громадян в плані вакцинації. Так, сьогодні можна впевнено констатувати про збільшення кількості охочих імунізуватися. Люди дослухаються до застережень медиків щодо збереження власного здоров’я, — каже Людмила Адамівна.

Натомість на Маневиччині кількість недужих стрімко зростає. Лише за останній тиждень (з 20.10 по 26.10) додалося 178 інфікованих осіб, троє людей померли. У Любешівській громаді за аналогічний період виявлено 47 недужих та один летальний випадок. 38 хворих на ковід значиться у Прилісненській громаді.
Тим часом минулого тижня головна санітарна лікарка області Наталія Янко повідомила про намагання не допустити “червоної” зони в області, збільшуючи кількість ліжок у лікарні для хворих на коронавірус, аби не перевищити 65% наповненості. Однак це буде реально за умови, якщо в громадах дотримуватимуться карантину та зростатиме кількість відповідальних до щеплень. А інакше медики змушені будуть перейти до сортування хворих, рятуючи тих, хто має більше шансів на виживання.
Леся МІНІБАЄВА.

НОВИНИ, ЗДОРОВ'Я

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *