Незалежна громадсько-політична газета

Завше там, де плекають козачий дух!

Хотешівець за місцем народження, мешканець міста Ковель, просто щирий громадянин і патріот України Іван Сидорук (на фото) нещодавно завітав до малої батьківщини – на Камінь-Каширщину, аби представити землякам книгу про відомого українця, котрого поважають та шанують люди національно-свідомого гарту. Вона є своєрідною присвятою досліднику старовини, мистецтвознавцю, експерту зі сакрального живопису, професору Дмитру Степовику.

20210706_125621Невеличке за обсягом видання частково побудоване на основі праць Дмитра Власовича, а також містить цікаві факти із життя українського вченого який, свого часу проживав у Камені-Каширському.
У ході теплого спілкування з присутніми, що відбувалося в приміщенні Камінь-Каширського краєзнавчого музею, автор розповів їм і дещо про своє життя, висловив думки щодо важливості розвитку патріотичної освіти, виховання молоді на прикладах людей, гідних поваги. Скажімо, на таких як постать Дмитра Степовика. Він переконаний, що молоді треба прищеплювати любов до історії, традицій своєї країни. Чим сам активно займається, таким чином служачи Україні, роблячи важливу справу, можливо, багатьом і непомітну. За це друзі правдиво називають Івана Васильовича пропагандистом українства та українців.
Олександр ПРИЙМАК,
фото автора.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *