Незалежна громадсько-політична газета

Жителів Камінь-Каширщини закликають долучитися до розробки стратегії розвитку громади

Міська рада вже розпочала роботу у даному напрямку, але разом із тим сподівається на партнерство краян.

strategiya (1)

У міській раді кажуть, що мешканці ТГ не повинні бути байдужими до її майбутнього, а тому і спонукають їх подавати ідеї проєктних пропозицій, які можуть бути включеними до плану реалізації.
Відтак, при Камінь-Каширській міськраді створили робочу групу з розробки стратегії. Відбулося перше її засідання. На апаратній нараді вирішили, що постійний діалог із жителями щодо цього дасть можливість врахувати їхні зауваження та побажання на етапі розробки документа. А тому сподіваються, що більшість спірних питань буде виявлено, обговорено та досягнуто консенсусу ще до початку процесу громадського обговорення проєкту.
Зауважимо, що стратегія розвитку, — це по суті документ для визначення майбутнього, до якого прагне громада. Тож, якщо ви маєте певні бачення стосовно розвитку економіки в громаді, створення комфортних умов проживання для мешканців, створення умов для отримання якісних освітніх, медичних, адміністративних, соціальних, культурних та інших послуг, хочете, аби в нас реалізувався туристичний потенціал і таке інше, подавайте свої пропозиції. Спрямовувати їх можна начальникові відділу регіонального розвитку, туризму та інвестиційної діяльності Миколі Панасюку у каб. 118 міської ради та на електронну адресу: vrrkamrada@gmail.com.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *