Незалежна громадсько-політична газета

Ні пройти, ні проїхати!

Коли дивишся на ці фото, в уяві постає шлях до якогось забутого Богом і людьми хутора. І лише сучасні житлові будинки, що видніються обабіч, вказують на помилковість такої думки.

unnamed (3)

                                      Вулиця В.Чорновола

IMG_20210315_130416                                     Провулок Набережний

Шукати довго це суцільне місиво багнюки не довелося. На світлині справа вулиця Вячеслава Чорновола у Камені-Каширському (район відділення “Волиньгазу”). Гіршої зневаги до патріота-державника годі й придумати. Світлину у соцмережі виклали жителі вулиці, яким допекло щодня долати цю непрохідну перешкоду.
Минулого тижня, розповідають тамтешні жителі, дві машини, що загрузли в трясовині, довелося витягати за допомогою інших більш громіздких транспортних засобів. Сусіди ж, чиї будинки розташовані подалі від центральної дороги, змушені ставити свої авта біля траси. При цьому, аби дійти додому, їм доводиться місити багнюку.
На паралельній вулиці Степана Бандери, каже містянка Тетяна Карпук, ентузіасти не стали чекати милості від влади і природи. Ситуацію з бездоріжжям виправили самотужки. Родина власним коштом засипала піском ями на відрізу дороги, що веде до їхнього обійстя.
Щороку о цій порі нарікають на проїзний шлях і жителі провулку Набережний. Впорядкувати дорогу обіцяла з року в рік попередня влада. Але далі слів справа не зрушилася. Усі вулиці і провулки довкола висипали щебенем, а ось згаданий провулок ніби навмисне залишили, аби переконатися, чи виживуть тутешні жителі, майже усі серед яких — пенсіонери.
Містяни сподіваються, що новообрана влада, депутати при формуванні переліку вулиць міста для благоустрою звернуть увагу передусім на ті, де ще взагалі відсутнє бодай щебеневе покриття.

Леся МІНІБАЄВА.

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *