Незалежна громадсько-політична газета

Стоянкою для фур обрали сільську вулицю

EB9AA7F0-7AA0-4352-B1AE-237CFF6491BF27У селі Раків Ліс власники меблевого бізнесу облаштували парковку для вантажних авто під парканом свого приватного будинку. Це не подобається іншим людям, які мешкають поруч із ними. Селяни переконані: машинам на дорозі не місце, адже габаритна техніка не лише загороджує частину проїзду, а й створює небезпеку для руху. Особливо зимової пори. За словами останніх, такі прецеденти були. Тож наполегливо просять прибрати їх звідтіля.

Більше року тому вони вже зверталися до журналістів “Полісся”, аби ми посприяли у вирішенні проблемного питання. Тоді у розмові з кореспондентом газети родина Карпіків, якій належать згадані авта, запевнила, що готова піти на зустріч сусідам. Однак, як повідав нам нещодавно один із сусідів Карпіків, фури досі стоять на тому ж місці.
– Мені, коли чесно, обридло терпіти та сваритися. Так продовжується вже кілька десятиліть. Скільки можна?! Дорога ж не приватна, вона спільна для всіх. Тому повинна бути якась людяність, повага до закону. Половину проїзду зайняли, видимість обмежили, взимку там неможливо ходити, бо крутий схил, а з другого боку канава. Падаєш… Тут дітвора бігає, грається. А не дай, Боже, вискочить хтось із-за тих машин і потрапить під колеса транспорту?! – обурюється чоловік та додає, що сам був очевидцем прикрого випадку, котрий ледве не закінчився великою бідою. Одного разу на його очах наполоханий кінь ледве не поносив керманича підводи. Співрозмовник вочевидь переконався, що налякали тварину саме вантажні автомобілі.
Якщо люди самотужки не здатні врегулювати конфлікт, можливо, варто долучитися до того представникам тутешньої влади? Адже дорога, як-не-як, знаходиться на території сільської ради. Сільський голова Володимир Ніщик запевнив, що він намагався вирішити непросту ситуацію. Особисто спілкувався із головою родини В’ячеславом Карпіком, залучали правоохоронні органи. Працівники поліції, як пояснив нам Володимир Васильович, не виявили в діях власників автомобілів порушення закону. Дорожніх знаків, які б обмежували чи забороняли їм паркувати фури під парканом дому, там немає. Йому ж Карпіки пообіцяли незабаром прибрати техніку.
Поспілкувалися ми і з дружиною В’ячеслава Нелею Карпік. Жінка запевнила, що наразі вони проводять ремонт приміщення колишнього картоплесховища, яке викупили. Коли завершать, то вантажівки думають ставити саме на прилеглій території.
– Нині готуємо приміщення, робимо ремонт у придбаному нами колишньому картоплесховищі. Думаємо там паркувати техніку. Біля нашого дому автомобілі стояли багато років, більшості не заважали. Тільки одна сусідка, що живе поруч, “воювала”. Але вони ж не постійно знаходяться тут, час від часу вирушають в рейси. І хіба заборонено ставити машини біля хати? У нас неподалік сусіди на сусідній вулиці теж ставлять вантажівки біля себе. Й нічого. Через кілька місяців, коли завершимо ремонтні роботи, ми їх приберемо, – запевнила Неля Карпік.
Будемо надіятися, що на тому конфлікт вичерпається.
Олександр ПРИЙМАК.

 

Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонено!

СИТУАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *