Незалежна громадсько-політична газета

На Камінь-Каширщині буде лише дві ОТГ

Карта ОТГ

Гуто-Боровенська ОТГ, яка  діє сьогодні, припинить своє існування і стане частиною великої громади із центром у Камені-Каширському.

13 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Волинської області. А це означає, що наш регіон наблизився до фінішу децентралізаційного процесу на базовому рівні (рівні сільських, селищних та міських рад). Згідно з документом, Волинь остаточно поділена на 53 об’єднані територіальні громади. Зокрема, на Камінь-Каширщині буде утворено тільки 2 ОТГ, однак межі району зазнають певних змін.

Відповідно до перспективного плану, найбільшою у районі буде Камінь-Каширська об’єднана територіальна громада, яка поглине вже існуюючу Гуто-Боровенську ОТГ. Відтак до складу об’єднаної громади із центром у місті Камінь-Каширський увійдуть Камінь-Каширська міська рада, Гуто-Боровенська, Боровненська, Верхівська, Олениненська, Броницька, Бузаківська, Видертська, Видричівська, Воєгощанська, Ворокомлівська, Грудківська, Добренська, Клітицька, Мельники-Мостищенська, Осівцівська, Піщанська, Пнівненська, Полицівська, Раково-Ліська, Хотешівська та Черченська сільські ради. Крім того, до міської ОТГ приєднаються також Великоглушанська, Малоглушанська та Щитинська сільради, які наразі перебувають у складі Любешівського району. Водночас Тоболівська та Новочервищанська сільські ради увійдуть до складу Прилісненської ОТГ (Маневицький район).
Друга, Сошичненська ОТГ, яка наразі складається з Сошичненської та Карасинської сільських рад, об’єднає навколо себе Заліську, Качинську, Личинівську, Нуйнівську та Стобихівську сільські ради.
Тож тепер місцеві вибори голів рад, депутатів цих рад та старост, які відбудуться через п’ять місяців, 25 жовтня, проводитимуться на просторовій основі поданого перспективного плану.
«Затвердження перспективних планів сприятиме, зокрема, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів із розрахунку на одного мешканця громади приблизно удвічі. Це означає більші можливості для розвитку, відновлення інфраструктури, залучення інвестицій тощо», — зазначається на Урядовому порталі.

Іванна ВЕЛИЧКО.

Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонено!

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *