Незалежна громадсько-політична газета

Чотирьох жителів району, які контактували з хворими на COVID-19, перевіряють на коронавірус

fn3j8dnngq5ksh7hadx1jfe0emmwy4ofhxftgpb7_2aaa3

Минулого тижня коронавірус виявили у мешканців Каменя-Каширського. Хворі перебувають на лікуванні у медзакладах.
У Ковельську лікарню була переведена жінка, яка певний час лікувалася в інфекційному відділенні Камінь-Каширської ЦРЛ у спеціальному боксі. Як повідомила головна лікарка Камінь-Каширської ЦРЛ Людмила Потягайло, жінка поступила у наш медзаклад із ознаками пневмонії. Через кілька днів, як тільки лабораторно методом ПЛР у хворої була підтверджена коронавірусна інфекція, її, відповідно до встановленорго алгоритму дій при виявленні COVID-19, відправили на лікування у Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання. Жінка перебувала у стані середньої тяжкості.
В іншому випадку чоловіка у тяжкому стані госпіталізували до Волинської обласної інфекційної лікарні.
– Спочатку позитивний результат на наявність коронавірусної інфекції показав експрес-тест. Йому провели забір аналізів для лабораторного дослідження. Але оскільки пацієнт із попереднім діагнозом пневмонія був у важкому стані, його одразу госпіталізували до Волинської обласної інфекційної лікарні, – розповів головний лікар Камінь-Каширського ЦПМСД Ігор Соловей.
За словами медика, особа, у котрої виявили COVID-19, має хронічне захворювання.
Наразі відомо, що у чотирьох осіб, які перебували з тими, в кого вже підтверджено наявність коронавірусної інфекції, взято матеріал для проведення лабораторного дослідження.
Відтак загалом із часу проведення спостереження за даними Камінь-Каширського міжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» у районі зафіксовано 7 випадків COVID-19. Двоє людей вже одужали.
У сусідньому Маневицькому та Ковелькому районах кількість хворих на коронавірус також зростає. Зокрема, на Маневиччині вже 22 випадки (в тому числі 1 летальний), а на Ковельщині – 84 (в тому числі 1 летальний). У Ратнівському та Любешівському районах на COVID-19 захворіло 1 та 4 людини відповідно.
Загалом в Україні зафіксовано станом на 13 травня 16425 випадків коронавірусної хвороби, 402 – за останню добу.
Тетяна ПРИХОДЬКО.

Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонено!

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *