Незалежна громадсько-політична газета

Наталія Йовчик: Відчула у собі сили дарувати красу

unnamedУ нашій незмінній рубриці “Стиль життя” ми продовжуємо розповідати про цікавих людей нашого краю, їхні досягнення та чесноти. Прикметним є те, що маємо добру когорту місцевих знаменитостей, з яких впевнено можна брати приклад та сміливо віднести кожного з них до беззаперечних експертів своєї галузі. У наших матеріалах ми розповідаємо про цілком звичайних людей, які нерідко у реальному житті є визнаними лідерами. Читач має нагоду запозичити у наших героїв їхній досвід та збагнути, що ніколи не пізно розпочати омріяну справу, робити добро та бути корисним у суспільстві.

Цього разу гостею рубрики є наша землячка Наталія Йовчик. Жінка майже тридцять років працює в індустрії краси, відтак на теренах нашого району давно здобула слави, як першокласна перукарка, візажистка, колористка, а нині Наталія успішно проявила себе у сфері перманентного макіяжу, підкоривши міжнародний п’єдестал слави. Жінка має численні нагороди та кваліфікацію міжнародного тренера з перманентного макіяжу. Цей рік став для Наталії Йовчик найбільш знаковим у контексті визнання її як фахівця. Професіоналка увійшла у п’ятірку найкращих майстрів перманентного макіяжу в Україні. А також пані Наталія стала володаркою міжнародної премії в сфері краси та здоров’я. Крім того, їй вдалося завоювати прихильників за кордоном. Зокрема, наша землячка навчала професії іноземних учнів, проводивши майстер-класи в Німеччині та Італії.

unnamed (1)— Пані Наталю, почнемо з пояснення, що таке перманентний макіяж і для чого він потрібний, аби означити, власне, саме поняття для тих, хто ще не цікавився цією процедурою.

— Майстри татуювань свого часу взялися розширювати свої можливості, охопивши ще й красу обличчя, надаючи його рисам ефекту декоративної косметики. Так, перманентний макіяж допоможе підкреслити, змінити чи скоригувати подобу, усунути наявну асиметрію.

Татуаж (він же перманент) — процедура з довготривалим ефектом, заснована на методиці точкового введення спеціальними апаратами фарбувальних речовин (пігментів) в поверхневі шари шкіри. Процес безболісний і безкровний, не залишає шрамів і рубців навіть при повторному виконанні.

 

Подібні маніпуляції з зовнішністю можна зробити за допомогою декоративної косметики, але такий ефект буде недовготривалим. Натомість нанесення перманентного “мейку” гарантуватиме стійкість від 1-го до 3-х років. А це, як відомо, суттєво зекономить час та й навіть кошти, що їх довелося б витратити на помаду, олівець чи туш.

— Наталю, розкажи, як виникла ідея змінити спеціальність? За освітою ти художник-модельєр. Ти була визнаною у місті перукаркою. Мала численну армію клієнтів. Тож захотіла перевірити себе у чомусь новому, ще незвіданому?

— Мабуть, у житті кожної людини таке трапляється, що у момент досягнення відповідного рівня ти відчуваєш потребу щось змінити. Завжди ставлю перед собою нелегкі орієнтири. Розпочавши детальніше вивчати сферу, я внутрішньо відчула, що впораюся з новим для мене завданням. Закупити усе необхідне обладнання одразу було непосильним для мене, однак згодом це вдалося. І на сьогодні перукарство повністю відійшло на другорядний план, бо моя нинішня зайнятість не залишає часу на інші види діяльності.

— Скільки часу знадобилося, аби опанувати професію майстра татуажу та відповідно досягти твого рівня кваліфікації? Адже відомо, що ти маєш право навчати охочих працювати у цій сфері, як міжнародний тренер.

— Теоретичну базу, як правило, проходять за кілька днів. Та головне у цій роботі — самовдосконалення майстра. Чесно кажучи, описувати процес становлення фахового спеціаліста можна до безкінечності. Бо індустрія краси — надзвичайно динамічна сфера діяльності. Щотижня з’являються новинки пігментів і апаратів, розробляються нові техніки. І про все це слід мати уявлення. Затребуваний майстер — це майстер-універсал. Він повинен запропонувати клієнту і різноманітність технік, і високу якість, і при цьому вміти його переконати, заспокоїти, заслужити довіру. З цих часточок складається імідж майстра і тільки від вас залежить, яким він буде. Це настільки комплексна професія, що в ній неможливо домогтися успіху, тупцюючи на місці. Хочете стати першокласним майстром – готуйтеся до постійного навчання і роботи над собою.

Усі ці етапи я успішно пройшла, здобуваючи при цьому кваліфікацію міжнародного тренера компанії “PM Group”. Утім, набувши досвіду, почала брати участь у світових чемпіонатах, як конкурсантка. І першим знаковим досягненням для мене став результат — друге місце в категорії перманенту повік з присвоєнням кваліфікаційного рівня. Нині я маю можливість навчати людей цьому мистецтву, як кваліфікований спеціаліст школи “PM Group”. Виїжджаю для цього навіть за кордон. І відповідно серед охочих у мене вчитися є чимало іноземців, котрі їдуть до Каменя-Каширського з країн Європейського Союзу.

— Що тебе вирізняє з-поміж інших фахівців цієї професії? Чи є якісь переваги в роботі кращі, аніж в колег?

— Нанесення перманенту на делікатну зону повік можна назвати моєю родзинкою. Ця техніка найскладніша у сфері татуажу. Крім того, небагато майстрів охоче візьмуться за цю нелегку справу. З моменту, коли я почала практикувати з повіками, було зрозуміло, що це кропітка робота. Відтак усю увагу спрямовувала на відпрацювання саме цієї зони. У підсумку, в конкурсі на найкращі повіки здобула нагороду за авторські напрацювання. Водночас маю на озброєнні особисті техніки, якими оволоділа на практиці, щодо татуажу брів та губ.

Нині даю майстер-класи на виставках для професіоналів індустрії краси. Виступаю також з доповідями на конференціях у найбільших містах нашої держави. До прикладу, цього тижня у Харкові читатиму лекцію, на якій, крім того, демонструватиму свої роботи на широкий екран перед численною авдиторією поціновувачів мистецтва перманентного макіяжу.

Спілкувалася Леся Мінібаєва.

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *