Незалежна громадсько-політична газета

Наші богатирі найсильніші!

Без имени-2

12-ий облаcний фестиваль «Козацькі забави»,
що відбувся минулих вихідних у Камені-Каширському, визначив переможців.

IMG_8963

Команда «Гарт» з Каменя-Каширського у складі Олександра Коба та Володимира Євтушевського стала тріумфатором цього захоплюючого спортивного дійства. Тепер вони готуються помірятися силою на Всеукраїнському фестивалі.

 Другу сходинку посіли «Стронгмени» з Маневич (команду представляли Віктор Кушнір та Роман Рижий), хоча минулоріч вони були лідерами і захищали честь Волині на Всеукраїнському фестивалі. Бронзову нагороду взяли спортсмени з Любешівщини, продемонструвавши неочікуваний результат. 

Жагучі до перемоги учасники п’ятнадцяти команд упродовж двох днів виборювали право називатися найсильнішими. Вони демонстрували свої кращі риси характеру – мужність, спритність та силу. Адже, як відомо, козаки повинні мати неабияку силу в руках. Відтак кожне випробування з програми змагань, зокрема «Козацька засіка», «Каменярі», «Чобіток», «Суданські ноші», було спрямоване на перевірку подібних якостей. Далеко не кожному під силу підкинути вгору чи вдалечінь пудовий чобіт, підняти важку колоду, понести 80-100-кілограмового каменя тощо. Тож можна лише щиро захоплюватися силою наших чоловіків.

Представники Волинского обласного та Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запевнили присутніх уболівальників та атлетів, що й надалі робитимуть усе можливе для залучення якомога більшої кількості учасників регіону до занять фізкультурою та спортом.

Отож, наші земляки Олександр Коб та Володимир Євтушевський здобули право помірятися силою на всеукраїнському фестивалі “Козацькі забави”. Бажаємо їм успіхів і перемог.

Леся МІНІБАЄВА.

Please enter banners and links.

Спорт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *