Незалежна громадсько-політична газета

Доки осівцівські школярі навчатимуться у прадідівських клунях?

Осівці школаБатьки виряджають дітей у школу і молять Бога, аби вони повернулися живими і здоровими. А тим часом влада уже двадцять років “годує” громаду обіцянками збудувати нову школу.

 Можна лише уявити радість педагогічного колективу школи села Осівці, учнів та їхніх батьків, коли у вересні 2013 року на своє звернення отримали відповідь від тодішнього (сьогодні, на жаль, вже покійного) голови облдержадміністрації Бориса Клімчука такого змісту: “Батькам славного села Осівці! На ваше, шановні батьки школярів села Осівці Камінь-Каширського району, колективне звернення від 04.09.2013 № Ко-1604 щодо сприяння у будівництві школи інформуємо вас про наступне.

Проектно-кошторисна документація будівництва нової школи вартістю 20,999 млн.грн. неодноразово розглядалась фахівцями департаменту житлово-комунального господарства та будівництва  і управління освіти і науки облдержадміністрації. Востаннє з виїздом на місце — 2 вересня 2013 року.

Облдержадміністрацією прийнято рішення про початок будівництва нової школи по вул. Монахівка в с.Осівці Камінь-Каширського району у 2014 році. Фінансування будівництва передбачається здійснювати за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

З повагою до вас усіх Б.Клімчук”.

А що ж далі? Редакційний матеріал і лист громади села Осівці читайте у «Поліссі» за 12 березня 2016 року.

 Петро ТРОФИМЧУК.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *