Незалежна громадсько-політична газета

Закохані в мистецтво співу

1

Промайнув ще один плідний і насичений рік для гуртківців студії вокального співу. За цей час вони досягли чимало перемог у музичних конкурсах і фестивалях різних рівнів, опанували нові вміння та навички, зросла їх виконавська майстерність. Днями юні дарування вкотре подарували глядачам прекрасне свято пісні.

З величезним натхненням і під щирі оплески присутніх вихованці студії виконали авторські твори її керівника Михайла Пася – справжнього професіонала, котрий відкриває в дітях таланти, допомагає повірити у власні сили, навчає музичному мистецтву та щиро вболіває за своїх учнів.

Разом із Ангеліною Деркач, яка заспівала композицію “Дорогами дитинства”, глядачі змогли поринути у забутий барвистий світ дитинства, пройшли шляхами рідного краю, зігріли душу спогадами. Трохи згодом у дуеті зі своїм братом Денисом Ангеліна розповіла піснею про нелегкий час у нашій країні, її славних синів-захисників та віру в краще майбутнє.

З юних уст Дарини Гарбарчук лунали слова вдячності всім матерям за їх непідкупну і безмежну любов, ласку та щоденну турботу. А дует у складі Анастасії Гарбарчук та Софії Пігулко запалив зал веселою піснею “Зоопарк”. Яскравим виступом запам’ятався квартет у складі вже згаданої попередньо Ангеліни Деркач, Мирослави Сорочук, Діани Мельник та Марії Яремин, який виконав пісню “Ми діти”. Не менш майстерно й мелодійно прозвучала пісня “Гей! Ти весно, весно” у виконанні Мар’яни Шуляр.

На завершення усі гуртківці спільно з керівником заспівали фінальну пісню “Вікно в дитинство”.

Людмила СОЛОВЕЙ, директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *