Незалежна громадсько-політична газета

Новини району

Без...

    Благодійний концерт

“Народження Царя”

Щиро запрошуємо камінь-каширців та жителів району на благодійний Різдвяний концерт “Народження Царя” – 13 січня о 16:00 в районному будинку культури м. Каменя-Каширського. Вхід вільний. Учасники концерту: обласний християнський хор “Sanctus” та християнський симфонічний оркестр “Soli Deo” м.Луцьк. В програмі: прославлення Спасителя і Царя Ісуса Христа, молитва за Україну, збір добровільних пожертв для дітей, які потребують невідкладного лікування.
Організатори концерту: Церква “Христа Спасителя” євангельських християн-баптистів м.Каменя-Каширського.

 

Якщо в душі немає нічого святого

Поки одні жителі міста святкували новорічні свята та згодом радісно готувалися до приходу Різдва, інші чинили бешкети, не боячись осуду ні людей, ні Бога. Минулого тижня невідомі проникли на територію Свято-Миколаївського храму та спробували зірвати гірлянду, що прикрашала ялинку. Внаслідок старань “вандалів” вона була понищена, зазнало пошкоджень також і деревце.
Повідомлення про цей випадок розмістив на своїй сторінці в Фейсбук настоятель храму отець Володимир Мицько. Коментуючи подію, священик іронічно пожартував, що коли вже ці негідники так потребували гірлянди, могли і попросити, а не нищити. Бо виходить “ні собі, ні людям”. Свідомі краяни засудили такий вчинок, назвавши його “диким”. Такої ж думки дотримуємося і ми. У народі побутує приповідка: “Коли немає розуму – вважай каліка”. Адже при здоровому розумі людина не візьметься нищити красу, створену руками своїх же сусідів.
Хто б там не внадився до святого місця, але зіпсувати святковий настрій прихожанам храму не вдалося. До Різдва громада прикрасила територію та саме приміщення Господнього дому ще пишніше, поруч із храмом розмістили імпровізований вертеп, а в середині він сяяв вогнями ілюмінацій.
Олександр ПРИЙМАК.

Ялинка

Без имени-2

 

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *