Незалежна громадсько-політична газета

А кому посміхнувся Вишня?

Без имени-1Підведені підсумки цьогорічного обласного етапу загальноукраїнського конкурсу “Посміхнемось щиро Вишні”, що проводиться серед обдарованої шкільної молоді, яка любить українських класиків та гумор. 
Учасники не лише декламували твори талановитого українського гумориста Павла Губенка, якого ми знаємо передовсім під псевдонімом Остап Вишня, а й образотворчо відтворювали їх. Адже поруч із конкурсом читців відбувся й конкурс тематичного малюнку у номінації “Веселий пензлик”.
Приємно відзначити, що відразу четверо учнів району стали призерами. Зокрема, першість дісталася учню НВК №1 м. Каменя-Каширського Іллі Пилипчуку у номінації “Вишневі усмішки” та учню школи села Сошичне Олегу Сагаяну в образотворчому конкурсі “Веселий пензлик”. Крім того почесні треті місця у номінаціях “Веселий пензлик” та “Власна усмішка” здобули вихованці школи села Підцир’я Сніжана Войчук і Олександр Філоненко.
До речі, Іллю Пилипчука (на фото) цьогоріч номіновано ще й на стипендію міської ради. Адже він неодноразово виборював призові місця на міжнародних і всеукраїнських конкурсах гри на бандурі.
Олесь Федорович.

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *