Незалежна громадсько-політична газета

Як юний ландшафтний дизайнер із Полиць завоював симпатії

с

Учень нашої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Полиці, дев’ятикласник  Назарій Прокопчук, посів ІІ місце  в обласному конкурсі «На кращий дендрологічний парк, сквер чи пам’ятну алею».

Цьогоріч на розгляд журі надійшло 63 індивідуальних та колективних проекти. Тематично їх можна поділити на різні групи: меморіальні алеї та сквери на честь полеглих на Майдані та у війні з Росією, створення нових або ж впорядкування вже діючих старовинних парків, облаштування реабілітаційно-рекреаційних зон біля лікарень, амбулаторій, шкільні відпочинково-навчальні зелені насадження та прибудинкові оази.

Усі вони варті уваги фахівців, а чимало здивували своєю професійністю та чітким багатогранним викладом – графічні проекти доповнені макетами та 3D-презентаціями.

За умовами конкурсу журі могло нагородити і в повному обсязі підтримати творчі задуми лише трьох найкращих  авторів. Для цього кращих представників  проектів запросили на творчі дебати до Луцька.

Представляли свої роботи  дипломовані архітектори, а поряд з ними і учень нашої школи Назарій Прокопчук.

Журі були подивовані його захистом і проектом. Їх  здивувала «Алея Слави імені Сергія Приймака», яку школяр  презентував в оригінальній формі. До речі, він працює у складних дизайнерських проектах, розробив не просто ретроспективу алеї у найсучаснішому дизайнерському виконанні з використанням комп’ютерної програми Realtime Landscaping Architekt. Тож на презентації провів фільмоекскурсію подвір’ям школи у 3D-форматі.

«У кожній місцині є хоча б одна видатна особа. Це може бути письменник, конструктор, герой або просто хороша людина. Таким діячам, зазвичай, і присвячують сади, будівлі та різні пам’ятники. Ця традиція не оминула і наше село. У честь воїна-героя Сергія Приймака, який віддав своє життя для того, щоб зберегти наше майбутнє, була висаджена алея. Ідея облаштування виникла ще у 2017 році. Допомогу у проектуванні подала сестра загиблого Тетяна. До реалізації долучилося дуже багато учасників, зокрема, вчителі, учні, працівники Полицівської школи», – розповів Назарій.

Кінцевим результатом роботи є дендропарк та генеральний план ділянки навчального закладу, який створив учень нашої школи. Науковці вже запрошують цього талановитого ландшафтного дизайнера на навчання до свого вузу.

Тож від імені всього учнівського та педагогічного колективів вітаємо Назарія з перемогою, бажаємо творчих успіхів, віримо, що він і надалі (а в хлопця є ще декілька цікавих проектів) буде захоплюватися сучасними комп’ютерними технологіями та ландшафтним дизайном.

Валентина Кузьмич,

с Полиці.

 

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *