Незалежна громадсько-політична газета

Петро Порошенко: Скорочення відділень Укрпошти в сільській місцевості вважаю категорично неприйнятним!

PoroshenПрезидент України Петро Порошенко заявив, що виступає категорично проти скорочення Національним оператором поштового зв’язку «Укрпошта» відділень у сільській місцевості, а також наміру припинити надання послуги з виплати пенсій через відділення оператора.

Про це глава держави повідомив на своїй сторінці в Facebook за підсумками зустрічі з міністром соціальної політики Андрієм Ревою, міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, генеральним директором Укрпошти Ігорем Смілянським та головою правління Пенсійного фонду Олексієм Зарудним.
– Підтримую обурення жителів сільської місцевості заявою Укрпошти про скорочення відділень у селах і намір припинити виплату пенсій. Вважаю це категорично неприйнятним! – написав глава держави.
Порошенко закликав міністра соціальної політики, міністра інфраструктури, генерального директора Укрпошти та голову правління Пенсійного фонду знайти компроміс – «іншу модель, яку запровадять за рішенням уряду, а поки система працюватиме в звичному для населення режимі», повідомляє УНІАН.
Ініціативу Президента України підтримує і Національна спілка журналістів України, адже скорочення мережі поштових відділень стане неабияким ударом для друкованих ЗМІ. Оскільки нині більшість газет можуть поширювати свою продукцію в сільській місцевості лише через відділення Укрпошти.
– Нам часто доводиться чути від редакторів районних чи обласних газет про низьку якість послуг Укрпошти, зокрема, невчасну доставку преси. Але скорочення мережі відділень повністю унеможливить контакт видань зі своїм читачем у селах. Звісно, ні для кого не секрет скрутне фінансове становище Укрпошти, але скорочення мережі відділень – не вихід із ситуації. Не можна лишати сільського жителя можливості отримувати поштові послуги, зокрема й періодичну пресу, в своєму населеному пункті, – наголошує голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.
Сергій ТЕРЕЩЕНКО.
Фото УНІАН

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *