Незалежна громадсько-політична газета

Відзначили кращих педагогів і учнів району

сПогожої травневої днини останній дзвінок пролунав у всіх школах Камінь-Каширщини, ознаменувавши своїм малиновим передзвоном завершення чергового навчального року. До слова, видався він напрочуд багатим на здобутки: понад шість десятків школярів гідно представили район на обласних і всеукраїнських олімпіадах, туристичних злетах, творчих конкурсах, інтелектуальних багатоборствах, здобувши високі призові місця. Чудові результати показали і їхні мудрі наставники. Тож за давньою та хорошою традицією велика освітянська родина пошанувала здібних колег грандіозним святом “Вернісаж творчих особистостей”.

 

Цього разу місцем проведення врочистого дійства обрали навчально–виховний комплекс №2 міста. На подвір’ї гімназії, окрім його винуватців, зібралися учні, батьки. Серед присутніх гостей були також керівники районних органів влади, міського самоврядування – Валерій Дунайчук, Віктор Сус, Василь Бондар. Прибули на подію такого значення, звісно, і начальник відділу освіти Віктор Пась та голова райкому Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Кузьмич.

Зустрічали поважну делегацію співами, танцями, акробатичними номерами. Напрочуд цікавим видався театралізований номер – балет, у ході котрого молодь творчо, а головне кумедно обіграла епічну сценку “протистояння” між директорами, батьками і вчителями, з одного боку, та учнями – з іншого. Разом з тим відбулося представлення кращих збірних учнівських команд, колективів, спортсменів, тощо.

Далі присутні перейшли до актової зали, де, власне, проходила основна частина свята – нагородження обдарованої юні, вчителів, невтомних трударів освітньої ниви.

Першим на сцену для виконання поважної місії нагородження стипендіатів вийшов голова районної ради Віктор Сус. Під оплески велелюдного зібрання він вручив сертифікат і пам’ятну медаль цьогорічній лауреатці стипендії імені Євгена Шабліовського десятикласниці Катерині Василенко. Нагадаємо, що Катя є багатократною учасницею різноманітних місцевих, обласних і всеукраїнських конкурсів, олімпіад. Відзнака такого рівня стала другою поспіль у скарбничці інтелектуальних здобутків здібної юнки. Однак отримати її в стінах рідної школи, серед близьких, друзів, наставників, які повсякчас допомагали, підтримували на цьому нелегкому шляху – тішило дівчину найбільше.

Значними здобутками може пишатися ще один краянин, одинадцятикласник Ігор Нестерук із села Видерта. На рахунку хлопця п’ять переможних олімпіад у районному етапі та друге місце в обласній олімпіаді з біології. А відтепер і стипендія районної державної адміністрації, сертифікат на отримання котрої йому особисто вручив голова Камінь–Каширської РДА Валерій Дунайчук.

Вміють гідно шанувати та повсякчас підтримують молоді таланти й у міській раді. Не зрадив традиції очільник самоврядного органу Василь Бондар і цьогоріч. Одразу двоє учнів школи-гімназії №2 міста — дев’ятикласники Артем Дейнека і Оксана Ющик — отримали з рук голови сертифікати, які підтверджують їх право на стипендію.

Більше за всіх приємної “роботи” випало виконати начальнику відділу освіти РДА Віктору Пасю та голові райкому Профспілки працівників освіти і науки України Людмилі Кузьмич, адже Камінь-Каширська земля не перестає дивувати щораз нестримним потоком талантів. Понад шістдесят школярів та 106 педагогів були удостоєні грамот і грошових нагород у номінаціях “Інтелектуальна обдарованість”, “Наукове дослідництво”, “Творча обдарованість”, “Туристсько-краєзнавчі і спортивні досягнення”. 26 учнівських команд та 6 педагогічних колективів отримали нагороди у номінації “Командні перемоги”.

Вдруге поспіль стипендія відділу освіти заслужено дісталася учениці НВК №1 міста Анні Бірук.

с2

с3

с4

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *