Незалежна громадсько-політична газета

У селі Мельники-Мостище відзначили 60-річчя школи

сСвяткування ювілейного шістдесятого “дня народження” навчального закладу в селі Мельники-Мостище на довгі роки залишиться приємним спогадом у пам’яті його учасників. Найбільше – місцевих жителів, вчителів, учнів, які з нетерпінням чекали цього дня, старанно готувалися, тішилися і водночас з сумом пригадували, скільки всього прожито в рідних стінах старенької дерев’яної школи за її довгий вік.

Для усіх школа повсякчас буде другим домом, куди хочеться повертатися знову і знову, храмом життєвої мудрості, де творилися найкращі дитячі спогади. Можливо, тут немає таких умов, як в елітних столичних ліцеях чи гімназіях. Однак тепло вчительських сердець, самовідданий підхід педагогічного колективу до провадження навчального процесу змушують малечу призабути про всі незручності і наполегливо крокувати дорогою знань, підкорювати освітні вершини. Скільки їх линуло в ці стіни протягом шістдесяти років, скільки гарних сторінок вписали в історію маленької батьківщини, скількома й дотепер пишаються нащадки, знайомі, друзі. До прикладу: Тетяною Березнюк, яка сьогодні обіймає посаду головного лікаря; Ольгою Царик, котра вправно керує селом Видричі; виконувачем обовязків директора школи села Мостище Оксаною Пась; підпрємцем Марією Матвійчук.

Радіють педагоги успіхам також сучасної когорти вихованців, серед яких безліч призерів районних олімпіад, зокрема Яни Матвійчук, Катерини Зенюк, Іванни Муц, Георгія Зенюка, Вікторії Березнюк.

Тут виховують направду чудових дітей: роботящих, умілих, яким до снаги навіть самотужки збудували автобусну зупинку, аби їх найдорожчі не мокли під дощем. Дбають про добробут малечі і батьки. Не так давно вони гуртом звели невеликий пішохідний місток через меліоративний канал, щоб скоротити шлях до школи своїм чадам.

сс

Привітати ювілярку-альмаматер з круглою датою прийшли поважні гості: керівництво району, відділу освіти, депутати, представники духовенства, профспілкового комітету, щаслива громада, випускники попередніх років. Як і годиться, з подарунками. Так голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук презентував для школи телевізор, голова райради Віктор Сус – комп’ютер, сюрпризом від керівника відділу освіти РДА Віктора Пася став напрочуд потрібний проектор, який допоможе педагогам застосовувати сучасні навчальні методи, а школярам – краще засвоювати шкільну програму. У свою чергу голова райкому профспілки працівників освіти та науки України, депутат районної ради від цього округу Людмила Кузьмич вручила не менш цінний грошовий сертифікат.

ссс

Влаштували врочистий прийом на подвір’ї навчального закладу, потому гості могли з насолодою поспостерігати за майстерними вокально-танцювальними номерами, театралізованими сценками, які демонстрували талановиті учні, а також вчителі та батьки. Позитиву, гарного настрою, вражень вони набралися так багато, що залюбки ділилися ними навіть в соціальних мережах. Один з таких дописів залишив камінь-каширець Юрій Дмитрук:

“… 60 років для людини — це вже пенсійний вік. Та коли подивишся на шкільні корпуси, язик не повертається назвати їх пенсіонерами. Дуже багато сил для “омолодження” школи доклали батьки і вчителі, колишні випускники. Свято було ретельно підготовленим”.

Підтверджує сказане попередником директор школи села Мельники-Мостище Оксана Матвійчук:

– Цьогоріч батьки оновили освітлення в класах, замінили старі лампи на сучасні. З випускниками були закуплені туї, котрі ми висадили біля школи,- зазначає у розмові Оксана Миколаївна.

Насамкінець хочеться сказати велике спасибі педагогам, які віддають частинку власної душі школярам, всім тим, хто дбає про добробут школи, оновлює класи. Нехай ваша маленька світлиця розвивається і за кілька десятиліть помпезно відзначить вже своє століття!

Олександр ПРИЙМАК.

Please enter banners and links.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *