Незалежна громадсько-політична газета

Творчі здобутки вихованців школи мистецтв

сНещодавно у школі мистецтв відбулась урочистість з нагоди нагородження лауреатів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, що проходили протягом 2017-2018 навчального року. На свято завітали начальник відділу культури райдержадміністрації Євгенія Сидорчук та секретар міської ради Наталія Бащук, які привітали переможців та їх наставників, вручили грошові премії.

Слід сказати, що цьогоріч вихованці школи мистецтв нашого міста взяли участь у 12 конкурсах різних рівнів та здобули 38 призових місць. Приємно те, що географія конкурсних поїздок розширилась. Талановиті діти нашого краю побували у Львові, Києві, Ніжині, Дрогобичі, Луцьку.
Першу перемогу у скарбничку здобутків школи вклала Софія Комар (сольний спів, викладач Людмила Довгун). Дівчинка посіла ІІІ місце в обласному конкурсі вокалістів ім. Віталія Бобицького.
Вже традиційно третій рік поспіль наші діти їздять до Києва на Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Україна єднає світ». У нинішньому році у даному заході взяли участь близько ста учнів школи. А це: духовий оркестр – керівник Едуард Богач (гран-прі), хореографічний ансамбль «Сузір’я» – керівник Світлана Шуляр (ІІ місце), хореографічне тріо у складі Мар’яни Шуляр, Антона Ясинського, Юрія Дудчика (ІІ місце). Перші місця у номінації «інструментальний жанр» здобули: Тетяна Грицюк, Назар Дем’яник (фортепіано, викладач Лариса Йовчик), Андрій Пасічко, Софія Луцик (фортепіано, викладач Ольга Андрійчук), Віталій Склезь, Веніамін Федчик (духові інструменти, викладач Олександр Шумік), Мар’яна Шуляр (сольний спів, викладач Людмила Довгун). Другі місця у цьому ж конкурсі мають: Артем Мендель (духові інструменти, викладач Василь Мендель), Артем Фіц (сольний спів, викладач Валентин Козік), Каріна Савчук (домра, викладач Лідія Сацик). Третє місце отримала Анна Галян (фортепіано, викладач Лариса Йовчик).
Неабиякої уваги заслуговує Міжнародний конкурс бандуристів «Волинський кобзарик», що проходить у Луцьку. Цьогоріч учні класу бандури нашої школи мають такі перемоги: І місце — Вікторія Ковальчук (викладач Галина Триндюк), ІІ місце у своїх номінаціях здобули Ілля Пилипчук та Соломія Міхальова, ІІІ місце – Вадим Корольчук (викладач Мирослава Гапонюк). До речі, хотілося б відзначити роботу Мирослави Петрівни — молодого і талановитого педагога, котра впевнено продовжує добрі традиції своїх попередників. Протягом навчального року саме за її ініціативи учні її класу відвідали місто Львів, а також нещодавно повернулися із міста Ніжина, де в учнівському конкурсі виконавців творів українських композиторів гідно заявили про себе. Так, Ілля Пилипчук – І місце, Вадим Корольчук – ІІІ місце.
Якщо говорити про конкурси обласного рівня, що проходять на базі Волинського державного коледжу культури і мистецтв ім. Ігоря Стравінського, то за їх результатами хотілося б відзначити клас домри нашої школи. Учні-домристи блискуче представили наш навчальний заклад і показали високий рівень гри на даному інструменті. Так, учні викладача Валентини Яцук досягнули вершин успіху: Катерина Найдич здобула гран-прі, Катерина Бащук – І місце, Ангеліна Юневич – ІІ місце, Діана Кобець – ІІІ місце. Серед учнів викладача Лідії Сацик Мар’яна Савка має І місце, Ліна Дорофєєва, Павліна Галян, Каріна Савчук – ІІ місце. Серед учнів викладача Ірини Гембік Юлія Курчик виборола І місце, Софія Токарчук – ІІ місце, Дана Сус — ІІІ місце.
Крім того в обласному конкурсі баяністів-акордеоністів ім. Феофана Щегельського ІІ місце виборов Олександр Смолярчук (викладач Дмитро Смолярчук) та ІІІ місце має Микола Матич (викладач Надія Ільчук). Також Олександ Смолярчук продемонстрував свою майстерність на Міжнародному конкурсі баяністів «INTERSWITIAZ», де виборов також ІІ місце. Учні класу викладача Надії Ільчук Андрій Зубач та Іван Данилюк взяли участь у Міжнародному конкурсі баяністів, що проходив у місті Дрогобич, де отримали дипломи з відзнаками. Юна акордеоністка Ліна Мельник (викладач Лідія Горбачевська) здобула ІІ місце в обласному мистецькому конкурсі «Молоді таланти Волині».
На ІІ турі конкурсу фортепіанної музики «Золота нотка», що проходив у місті Ковелі, ІІІ місце вдалось вибороти Наталії Найдич (викладач Ольга Андрійчук).
Успішним став навчальний рік і для класу образотворчого мистецтва. Так, Максим Касянюк має ІІІ місце в першому турі Всеукраїнського конкурсу образотворчого мистецтва «Обніміться, брати мої», Дарина Маліцька — І місце у конкурсі дитячої творчості «Йде до діток Миколай» (викладач Ніна Качановська).
А побувати на такому розмаїтті конкурсів і здобути заслужені перемоги вдалось за сприяння міської ради, відділу культури райдержадміністрації, а також за підтримки батьків. Висловлюємо щирі слова вдячності всім за співпрацю та розуміння. До слова, по закінченні навчального року з доброї руки міського голови Василя Бондаря на талановитих та старанних дітей чекає екскурсія визначними місцями Волині.

При нагоді щиро вітаємо всіх переможців із успіхами та дякуємо за працю педагогам школи. Адже саме завдяки їх вчительському досвіду, таланту, відданості своїй справі, великій відповідальності естетичному вихованню підростаючого покоління нашого краю багато років поспіль рейтинг успішності Камінь-Каширської дитячої школи мистецтв тримається на високому рівні. Щиро дякуємо батькам, котрі мають бажання та наснагу підтримати своїх дітей як у навчанні, так і в конкурсних поїздках. Бажаємо всім хорошого відпочинку на літніх канікулах та подальших здобутків та перемог.

До речі, з 25 травня по 18 червня та з 15 по 25 серпня ц.р. триватиме конкурсний відбір дітей, які мають бажання навчатися у Камінь-Каширській дитячій школі мистецтв. Прослуховування проводитиметься з 9.00 до 13.00 год.

Олена Козік,

директор дитячої школи мистецтв.

сс

ссс

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *