Незалежна громадсько-політична газета

У полицівських ставах знову водиться риба

с1Крок за кроком жителі села Полиці відновлюють життя на ставах, що розташовані неподалік від їхнього населеного пункту.
На сторінках «Полісся» ми уже розповідали про те, як у селян виникла ідея оживити водойми, які свого часу були цілим промисловим комплексом. Однак з часом вони втратили не лише своє значення, а мало не зникли взагалі.

В окультурену водойму ентузіасти запустили 200 кілограмів карасів, коропів, товстолобів, білого амура, придбаних власним коштом.

Отож спочатку полицівці відновили став «Зимохов» для купання, а потім інший — для рибальства. Минулого року найбільшу із усіх водойм, яку називають «Дужа», вони розчистили, зробили міхи, насипали вал. А вже цьогоріч вал укріпили.
До справи селяни залучають власну техніку, складаються грішми. Ось так спільно цієї весни вони закупили малька та зарибнили ставок. Ентузіасти зібралися по кількасот гривень та закупили загалом 200 кілограмів карасів, коропів, товстолобів, білого амура. Вже влітку полицівці планують активно відпочивати тут з вудкою в руках.
Поряд з цим вони клопочуться і про створення спілки місцевих природолюбів. Селяни не полишили наміру взяти став в оренду.
— Ми не збираємося тут якийсь рибний бізнес започатковувати. Але оскільки вже вклали чимало зусиль у відновлення ставу, вирішили створити спілку і надалі турбуватися про нього, — розповідають полицівці.
Наразі процес із оформленням документів, за їх словами, ще триває. А люди вже дякують цим ентузіастам за хорошу справу. Багато хто з них ще пам’ятає, як тут було колись, і сподіваються, що дбайливі руки односельців і надалі підтримуватимуть водойму у належному стані.
Тетяна ПРИХОДЬКО, село Полиці.

с

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *