Незалежна громадсько-політична газета

Сила мотивації

сНа мікрорайоні нової забудови Порічани вже є свої і футбольне поле, і сучасний дитячий майданчик з каруселями та гойдалками

М’яко кажучи, інфраструктура у новозабудованих мікрорайонах Каменя-Каширського бажає кращого. У нових житлових масивах зазвичай немає ані якісних доріг з покриттям, ані центрального водопостачання, ані вуличного освітлення. Часто там навіть існують проблеми з підключенням до електропостачання. Годі вже говорити про якісь там дитячі майданчики, футбольні поля чи волейбольні площадки для діток. Але було б бажання — і хорошу ідею завжди можна втілити в життя. Недарма ж говориться, що все в житті тримається на ентузіазмі.

  Жителі мікрорайону Порічани дружно згуртувалися, задались ціллю, взяли лопати та тачки в руки, витягли на вулицю бетонозмішувачі і обладнали своїми силами добротний дитячий майданчик. Тепер їхнім малюкам буде де проводити своє дозвілля у теплу пору, а старшенькі з них матимуть гарне місце для занять спортом.

Всі вони того дня трудились злагоджено, не покладаючи рук. Загалом на імпровізованому будівництві працювало понад три десятки місцевих татусів. Здалеку за їх працею спостерігали дружини з малюками.

На майданчику поставили відразу кілька гойдалок різної конструкції, спортивні бруси та турніки. Вони виготовлені не так-сяк, а з товстого металу під спеціальне замовлення.

Найактивніше підтримали цю справу Анатолій та Володимир Власюки, Василь Сидорчук, Ярослав Тороканець, Олександр Приймак та Анатолій Вознюк.

Хороша ідея втілилася в життя завдяки співпраці громади з владою і благодійниками. Майже половину коштів на майданчик жильці зібрали самі. Певну суму коштів виділила міська рада, а ще 1 тисячу гривень надав начальник Камінь-Каширського виробничого управління житлово-комунального господарства Ігор Каденчук.

Нагадаємо, що кілька років тому жителі цього мікрорайону самотужки обладнали поряд добротне футбольне поле та волейбольну площадку. Обсадили їх зеленими насадженнями та встановили лавки для зручності вболівальників. Тепер жителі сподіваються, що міськрада допоможе з освітленням цієї відпочинкової зони, адже тут своє дозвілля зможуть проводити мешканці й прилеглих вулиць.

Олесь Федорович,

фото автора.

сс

ссс

ссссс

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *