Незалежна громадсько-політична газета

“Великодній кошик” попрямував у зону АТО

сМинулого понеділка щедрі пожертви прихожан Камінь-Каширського благочиння відправилися в далеку мандрівку на схід України, де наразі боронять східні рубежі нашої Батьківщини мужні захисники.

На радість воякам, які, на жаль, святкуватимуть прийдешнє Христове Воскресіння далеко від своїх родин, на передовій фронту, краяни приготували домашні паски, продуктові набори, здобу, крашанки, м’ясні вироби та інші смачні страви. Все це зроблено з любов’ю та щирим серцем, аби духовно підтримати їх в такий нелегкий час.

Опісля звершення чину освячення всіх продуктів благочинний протоієрей Стефан Михалюк молитовно благословив волонтерів у дорогу, побажавши їм здійснити все заплановане та повернутися без жодних пригод до власних домівок.

Нагадаємо, що дана благодійна акція проводиться ось вже четвертий рік поспіль та постійно гуртує небайдужих камінь-каширців, котрі вболівають за долю України, а ще її відданих синів і дочок, які виконують свій патріотичний обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції.

Олександр ПРИЙМАК.

сс

 

ссс

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *