Незалежна громадсько-політична газета

Гаряче харчування школярів: надія є

У розсилці новин, отриманих редакцією минулого вівторка від прес-служби ОДА, зазначено, шо “гаряче харчування дітей у Любешівському та Камінь-Каширському районах (тобто школярів — Ред.) розпочнеться в третій декаді березня поточного року”. Про те, хто надаватиме цю послугу, у повідомленні не йдеться. 

Водночас у згаданій інформації зазначено, що діти, наприклад, сусіднього Маневицького району отримуватимуть гаряче харчування з 12 березня. До аукціону, який відбудеться 1 березня, допущено два учасники: ТОВ «ПРОДТОРГ-НГ» та ТОВ «АТОМСЕРВІС». Один із них і стане переможцем. Відділ інформаційної політики облдержадміністрації інформує, що найбільш економічно вигідна пропозиція ТОВ «АТОМСЕРВІС».
Тим часом, як повідомив того ж дня у спілкуванні з журналістами “Полісся” начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Максим Демидюк, на 28 лютого, тобто середу, призначено розкриття тендерних пропозицій потенційних претендентів на надання послуги з організації гарячого харчуванння дітей у школах Камінь-Каширського району. Вчора відбулася ця процедура. Претендентами на харчування школярів району є ті ж фірми, що і в сусідньому Маневицькому районі. Наразі з документами працює система Рrozorro.
Петро ТРОФИМЧУК.

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *