Незалежна громадсько-політична газета

Золото чемпіона світу здобув уродженець Раків Ліса

сДенис Остапук, студент Ковельського промислово-економічного коледжу, здобув перемогу на змаганнях з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. А проходили вони з 17 по 22 лютого у Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати).

сс

Про те, що Денис успішно займається у Ковельській дитячо-юнацькій спортивній школі інвалідів волинського регіонального центру інваспорт, ми уже розповідали читачам «Полісся». А тепер от з приємністю повідомляємо, що Денис Остапук – переможець Кубка світу. Він здобув золото серед юніорів, піднявши 116 кілограмів та посів четверте місце у загальному заліку у своїй ваговій категорії до 59 кг. До речі, на цих змаганнях завоювала золото іще одна вихованка школи Ксенія Токар.

До цієї вершини Денис наближався вперто і наполегливо. Його підтримували та всіляко сприяли цьому батьки. Завжди ішли йому назустріч педагоги школи села Раків Ліс.

Але особливих зусиль до виховання успішного спортсмена доклав, звичайно, заслужений тренер України Валерій Дружинович. Він ось уже більше 5 років займається із хлопцем, гартуючи у ньому силу та міць, витривалість і стремління до перемоги.

Валерій Павлович у кожному своєму вихованцеві бачить потенціал та розвиває його. І його спортсмени стають переможцями на відповідальних міжнародних змаганнях, чемпіонатах України і навіть на Паралімпійських іграх. І ось черговий здобуток членів громадської організації «Ковельський міський клуб адаптативного фізичного виховання і спорту «Спарта». Це був дебют Дениса Остапука на міжнародних змаганнях і він виявився справді успішним.

Пишаються перемогою Дениса батьки, друзі. Не стримує емоцій лікар Борис Заблоцький, який опікувався багатьма вихованцями Валерія Дружиновича і, зокрема Денисом: “Це здібний хлопчина і я в нього завжди вірив. Коли він тільки розпочинав займатися підніманням штанги, я допомагав і водночас спостерігав, як спорт його гартував, — розповідає медик. – Тепер я щиро тішуся його перемогою”.

Сам Денис висловлює вдячність усім, хто доклав до його перемоги особливих зусиль. Дякує власникам спортивного залу „Lider sport” у Камені-Каширському за можливість безкоштовно тренуватися при потребі в залі, а також перевізнику Ростиславу Коту за безкоштовні перевезення протягом 5 років. Денис Остапук каже, що віра в себе багато що значить, але віра оточуючих ще й багато що робить.

Тетяна ПРИХОДЬКО.

Please enter banners and links.

Спорт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *