Незалежна громадсько-політична газета

Фестиваль засвідчив високий щабель розвитку баскетболу

сУ Камені-Каширському на базі НВК №2 відбувся міський фестиваль з баскетболу серед жіночих та чоловічих команд, який організував Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів “Спортивна зима”.

Учасників змагань вітали міський голова Василь Бондар та директор Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Панасюк.

Серед жіночих команд перемогу святкували: І місце — “Олімп” (НВК №1), ІІ місце — «Трудові резерви» (ВПУ), ІІІ місце — Дрім-Тім» (НВК №2).

Серед чоловіків І місце виборола команда «Дрім-Тім» (випускники НВК №1, капітан Олександр Макарчук), ІІ місце — команда випускників Камінь-Каширського ВПУ, ІІІ місце — команда СК «Юність».

Упродовж спортивних баталій було визначено кращих гравців у кожній з команд, як серед жінок, так і серед чоловіків. А члени команд-переможниць були відзначені кубками, медалями та грамотами, переможці та призери фестивалю в командному заліку — призами та грамотами Камінь-Каширського МЦФЗН міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

За словами Сергія Панасюка, зважаючи на кількість команд-учасників даного фестивалю та їх високу спортивну підготовку, баскетбол у районі перебуває на високому щаблі свого розвитку,  а команда БК «Камінь-Каширський» — у числі команд з районних центрів, які беруть участь у відкритому чемпіонаті з баскетболу,  що проходить за ініціативи аматорської баскетбольної ліги міста Луцька.

Олександр ПРИЙМАК.

Спорт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *