Незалежна громадсько-політична газета

SIM-карти бренду “Діджус” потребують заміни

DSC_1659Вони не зможуть працювати в системі зв’язку 4G,
який впроваджує оператор “Київстар”

Мобільний зв’язок еволюціонує буквально на очах, тож важко нам уявити своє життя без різного роду гаджетів. Залишитися без телефону бодай навіть на кілька годин — вже величезна проблема. Адже ділова людина, і не тільки, користується мобілкою десятки разів упродовж дня — розмовляє з близькими або просто у справах, пише повідомлення чи користується мобільним Інтернетом. Все це стало вже вагомою частиною нашого повсякденного життя. І коли телефон раптом перестає ловити мережу, більшість жителів відразу починає бити на сполох. 

Останнім часом до редакції почастішали звернення читачів з приводу того, що в них перестали приймати сигнал SIM-картки оператора “Київстар”. Отож, щоб з’ясувати причину цього, ми звернулися за роз’ясненням до фахівця. Як пояснила продавець-консультант магазину “Київстар” Світлана Бурдак, з такими проблемами до них у торговий заклад жителі району приходять постійно.
— Якщо телефони чи смартфони ваших знайомих перебувають у зоні покриття мережі, а ваш гаджет ні, то варто шукати причину в несправності телефону або SIM-карти, — радить вона.
Приміром, SIM-карта може стати не активною через пошкодження в результаті падіння, удару або через часте переустановлення її зі слота в слот. Але можуть бути й інші причини: карту може заблокувати оператор з огляду на те, що вона довго не використовувалася, або просто забруднені її контакти.
Багато мешканців користуються ще SIM-картами старого бренду “Діджус”, яким нині володіє компанія “Київстар”. Незабаром їх, за словами Світлани Бурдак, мають намір вивести з обігу повністю, адже більшість з них уже застаріла і часто ламається через потертість контактів.
— Заміну їх на нові проводитимуть безкоштовно, якщо вони у робочому стані, — пояснила пані Світлана. І додала: “Наразі триває модернізація всіх стільникових вишок “Київстару”. Адже компанія готується до переходу на зв’язок четвертого покоління (4G), що має значно пришвидшити передачу даних, зокрема через високошвидкісний мобільний доступ до мережі Інтернет”. Однак скористатися ним відразу теж зможуть не всі. Все — через застарілість тих же SIM-карт, які доведеться замінити на нові — більш сучасні. До речі, перевірити, чи підтримує ваша мобільна картка цей формат зв’язку, дуже просто. Варто набрати на телефоні комбінацію *245*4# та натиснути виклик. Або якщо на вашому стартовому пакеті є напис 4GReady, то ваша sim-карта зможе працювати в мережі 4G.
Олесь Федорович.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *