Незалежна громадсько-політична газета

Мрія рибалки — великий улов

27152669_2072330733054017_2009029833_nДнями вона збулася у жителя Каменя-Каширського Михайла Семенова, який на озері Біле витягнув з-під льоду щуку вагою майже 2,5 кілограма.
У районі є чимало чоловіків, які захоплюються зимовою риболовлею. Для них це — і екстремальний відпочинок, і спорт… Але найголовніше в цьому захопленні — азарт і дух змагання. Без перебільшення, похизуватися найбільшим уловом — це один із найприємніших моментів для чи не кожного рибалки. Адже кожен із них мріє колись спіймати найбільшу рибу.
Щоправда, цьогорічна зима — не типово теплою була на початку. А тому на Поліссі водойми скувала міцно крига лише у другій половині січня. Тож рибалки розпочали сезон риболовлі із запізненням, а тому не надто тішаться уловами. А ось жителю Каменя-Каширського Михайлу Семенову таки поталанило. Цими днями він на озері Біле Любешівського району упіймав щуку на живця, яка заважила понад 2 кілограми 400 грамів.
Хоча, як зізнався Михайло, ця рибина — не найбільший його трофей. У попередні роки він виуджував і більшу рибу у поліських водоймах.
Олесь Федорович.

ЦІКАВО

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *