Незалежна громадсько-політична газета

У Камені-Каширському громада заступилася за місцевого начальника поліції

чихАктивісти Каменя-Каширського вирішили звернутися до атестаційної комісії з проханням лишити на посаді або підвищити начальника місцевого РВ УМВС у Волинській області Валентина Чиха. 

Відповідне звернення на своїй сторінці у мережі Facebook опублікував громадський активіст, боєць АТО і журналіст Богдан Пташник.

«Обговоривши кількарічну діяльність начальника К-Каширського РВ УМВС у Волинській області Чиха Валентина  Івановича на чергових зборах членів ГО «К-Каширський координаційний центр ветеранів АТО» (07.02.2014), вивчивши думку громадян міста і сіл, пам’ятаючи його гідну, виважену і, насамперед, патріотичну позицію під час революції Гідності та постмайданівський період (багато хто з нас, разом з правоохоронцями на чолі з Чихом Валентином Івановичем, відновлював порядок на вулицях Каменя-Каширського, боровся з незаконними лісорубками та незаконним видобуванням піску і т.д.), зважаючи на те, що він одним з перших працівників райвідділу відбув в зону проведення антитерористичної операції, ми, ветерани АТО, заявляєм, що підполковник міліції Чих Валентин Іванович є професіоналом своєї справи, справжнім офіцером, який з гідністю і честю носить мундир, громадянином і порядною людиною. Наш район невеликий і кожна посадова особа та її вчинки постійно на очах в громади.

12039228_763246627134467_8944201297540243750_n
Ми не помітили за весь час його перебування на посаді начальника РВ в його діяльності, ні злого умислу, ні особистої корисливості, ні інших дій, які б виходили за межі чинного законодавства, посадових обов’язків або доцільності під час штатних або нестандартних ситуацій.
Ми вважаєм, що Чих Валентин Іванович достойний правоохоронець і керівник райвідділу і висловлюєм сподівання, що й надалі він гідно виконуватиме свій обов’язок перед Україною, перебуваючи на цій або й вищій посаді,» – йдеться у зверненні.

Джерело: Слово Волині

На фото: Валентин Чих ( з архіву редакції газети «Полісся»)


12728898_454859091377058_5173723875914590547_n

НОВИНИ
20 comments on “У Камені-Каширському громада заступилася за місцевого начальника поліції
 1. Шановний пане редактор! А чому цієї статті немає у вашій газеті, що виходить в друкованому варіанті? Тим більше, що по інтернету вона розповсюджена по багатьох інтернет виданнях і області, і України. Тут ця стаття надрукована ще 10 лютого, а в паперовому виданні “Полісся” – анічичирк ? Невже Пташник передумав чи злякався правди про його “протеже” Чиха?

  • Шановний пане коментаторе, як ви помітили, лише окремі публікації з паперового видання «Полісся» публікуються на сайті, і навпаки, про що ми наголошували в одній із інформацій, презентуючи сайт. Авторство публікації «У Камені-Каширському громада заступилася за місцевого начальника поліції» не належить журналістам «Полісся», тож ми не вважаємо обов’язковим опублікування цього матеріалу на сторінках газети.

   • До речі, пане Трофимчук, ви не поставили тут один ДУЖЕ важливий документ – саму Заяву так званої ГО «К-Каширський координаційний центр ветеранів АТО» в повному вигляді. Там цю заяву підписали крім Пташника і міський голова Василь Бондар, голова районної ради Віктор Сус – обидва БЕЗ РІШЕННЯ СЕСІЙ СВОЇХ РАД. Також “підмахнув” цю пташникову шантажно-ідіотичну маячню від імені атошників ще й голова РДА Валерій Дунайчук . Це вже роздруковано по всіх інтернет виданнях області!!!

  • Коментатор, який так дбає про “всебічне” висвітлення нюансів підтримки Чиха нема потреби паритися, оскільки цитую його слова: “по інтернету вона розповсюджена по багатьох інтернет виданнях і області, і України.” Люди прочитають, якщо так широко все висвітлено, не переймайтеся за інших))

 2. До побачення сайт Вісті каменя, прощай Богдан.
  Те що зараз принишкла піщана мафія, в кришуванні якої активну участь приймали і менти, не означає, що вони перевиховались. Просто пересидять шуххер.

 3. А не розумію, на якій підставі цю Пташникову “липу” підписали голова Камінь-Каширської райради Віктор Сус, голова міськради Бондар ???В подібних ситуаціях ставити свої підписи вони мають право ВИКЛЮЧНО ПІСЛЯ РІШЕННЯ СЕСІЙ СВОЄЇ РАДИ!!!

  • Поліщуку: Не треба плутати … з яєчнею. Якби йшлося про рішення сесії чи інший документ, який обговорювався чи потребує обговорення на сесії – тоді зрозуміло, що він завіряється головою Ради. Але голови Рад, адміністрацій пишуть купу листів, звернень, документів, на яких ставлять свій піпис і завіряють цей підпис печаткою. Інша справа,- яка потреба була нівелювати рішення атошників підписами представників влади?

   • Петрусю, ти точно із ментовського середовища і нічого не тямиш навіть в яєчні. Усі ці посадовці, які поставили свій підпис- обранці ГРОМАДИ, якою в заяві прикрився Пташник. Ти ще останній абзац почитай – там же відвертий шантаж на грані погроз.

   • Крім цього голови Рад, адміністрацій НЕ ПИШУТЬ купу листів, звернень, документів, на яких ставлять свій піпис і завіряють цей підпис печаткою, а виконують свої повноваження в межах Закону. І печатки не ставлять тупо на будь якому зверненні, листі чи документі ,тим більше, якщо це стосується люстраційних процесів в Національній поліції.

 4. Ага , точно Пташник продався ментам і владі.. На своєму сайті “Вісті Каменя” під такою ж статтею повидаляв усі коментарі, які були ще вчора і “закрив” можливість коментувати цю статтю. Пташник, а як же твоя боротьба за “свободу слова” ?? Чи ти вже не журналіст , а позаштатний радник Чиха??

  • Правильно зробив, що прикрив цей бруд. В начальника міліції така робота, що кожного дня у нього збільшується недоброзичливців з числа тих, кого притягнули до відповідальності. От вони й шукають можливості пустити анонімну шпильку напередодні люстраційних процесів. Якщо справді були побори чи якісь інші гріхи – наберіться мужності, знайдіть спосіб як довести цей факт публічно… Інакше це не люстрація, а профанація!

   • А чому ж тільки зараз прикрив коментарі ,тільки під цією статтею про “поддєржку” Чиха? Чому не прикривав коли “с…ли ” на того ж Дунайчука чи Суса?

 5. Схоже, що хтось конкретно “не любить” Чиха, можливо це його “клієнти”, яких поліція зловила на крадіжках лісу чи на інших протиправних діях? Бо інкрімінувати йому “відправку камінських ментів на Майдан” може тільки недалека людина, яка не знає механізму роботи виконавчої влади. Інша справа, якби хтось підтвердив, що особисто Чих наказував підлеглим стріляти в майданівців чи утискати їх в інший спосіб. Величезна частина міліціонерів в часи Майдану підтримувала правопорядок і не давала тітушкам робити свою чорну справу з майданівцями. Не треба змішувати все до купи. Відрядження підлеглих на Майдан не є приводом для люстрації. Бо є тільки поодинокі приклади, коли підрозділи Беркуту офіційно відмовились виконувати завідомо злочинні накази начальників. Я схильний вірити Пташнику – атошнику з пораненням, давньому патріоту України, а не анонімним наклепникам, які притягують факти за вуха для дискредитації Чиха. А може це хтось хоче зайняти його посаду?

  • Та не в Чихові справа , а в Пташнику,що вже геть скурвився чи продався. Видно , йому було зроблено пропозицію,від якої Пташник не зміг чи не захтів відмовитись…

 6. Яка ще “громада”? Пташник сам від себе написав цю ахінею, прикрившись атошниками,більшість із яких на цих зборах і не була..Та і не ідіоти вони прикривати Чиха , який отримав статус учасника АТО , патрулюючи звільнені ними території, коли самі атошники стояли на передку, під кулями та бомбами..
  “пам’ятаючи його гідну, виважену і, насамперед, патріотичну позицію під час революції Гідності та постмайданівський період ” – це ж треба таку дурню написати, Пташник?? Ти сам забув, що цей же Чих під час Майдану керував мінтами,які їздили на Майдан на підсилення Беркуту???що ж ти лижеш так йому с…у??? Грошенят підкинув тобі??Чи ще щось?

  • Богдан, ти мене вже дістав, чесне слово…. Що ж ти, геракл, коли в місті зустрічаємось, голову відвертаєш, а не запитаєш мене у вічі про заяву, про те, як я скурвився, і про “колодязь з якого ти когось там напував”, а, все в інеті шкодиш? А тут – анонімно. Не тобі судити ні про Майдан ні про АТО!

 7. Яка ще “громада”?!! Цей дебіл Пташник цю ахінею написав від себе,щоб підлизати с…у цьому продажному менту Чиху. Більшість атошників про це дебільне звернення слухом й не чув! Та і як можна “кришувати” Чиха ,пишучи “пам’ятаючи його гідну, виважену і, насамперед, патріотичну позицію під час революції Гідності та постмайданівський період”??? Пташник , ти напевне забув, що той же Чих командував відправкою камінських ментів на Майдан?? То він вже святий??

 8. Ось приклад, коли громада каже своє вагоме слово! Впевнений, що і п. Чих після такої довіри ще більше буде намагатися відстоювати справедливість, правопорядок і людяність в житті громади. А хтось казав, що всі менти продажні…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *