Незалежна громадсько-політична газета

Турнір з волейболу на кубок пам’яті Дмитра Герасимика

сГерої не вмирають. Вони згасають як зорі. Ми закликаємо всіх згадати в молитвах Героїв, які загинули за наше майбутнє. Хай пам’ять невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

13 грудня в нашій школі відбувся турнір з волейболу (юнаки і дівчата) між командами сіл Ворокомле, Грудки, Видерта на кубок пам’яті Дмитра Герасимика, який віддав своє життя, захищаючи рідну землю на сході України. Відкрила змагання вступним словом заступник директора з виховної роботи Валентина Степанюк. Після мелодії Гімну  і  хвилини мовчання у пам’ять про всіх, хто віддав життя за незалежність нашої держави, Валентина Семенівна зазначила, що Дмитро загинув, виконуючи  громадянський обов’язок, і назавжди залишиться в нашій пам’яті. Побажала здоров’я, мирного неба і перемоги учасникам.

З вітальним словом до учасників турніру також звернувся вчитель фізкультури ЗОШ села Грудки Микола Сацик, який разом з Дмитром мобілізувався на схід України.

Змагання проходили в дружній обстановці. І дівчата (керівник Тарасюк А.В.), і юнаки (керівник Камельчук В.Й.) ЗОШ  І-ІІІ ст. села Видерта вибороли кубки і дипломи І ступеня. Дипломами ІІ ступеня нагороджені юнаки і дівчата  ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ворокомле, а дипломами ІІІ ступеня – юнаки і дівчата ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грудки.

Нагороди вручив директор школи Станіслав Назарчук.

Тетяна Грищук,

педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ступенів села Видерта.

сс

ссс

Спорт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *